| SovietMarshalPeter a întrebat:

as dori sa-mi descarc un joc in care conduc o primarie,sa fiu primar ceva de genu,da jocuri PC,nu Tropico sau SimCity,nu uitat PC jocu,daca nu stiti unul cu primari datim unul de simulare guvernamentala, dar PC, dau funda.

1 răspuns:
| motanel78 a răspuns:

Sa:Mp adica gta multiplayer in el poti fi primar... angajat al primarului membru in politie armata, ambulanta mafii si toate prostiile astea iti poti cumpara case masini bizz[afaceri]incearca-l si poate o sa reusesti in ceva timp sa devii primar