| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca este normal ca nu mi-a placut vreun baiat niciodata pana acum, sunt de-acum clasa a 9-a. Sa nu imi scrieti ceva de genu' ca imi plac fetele. Nu!

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Pai Tot tu ar trebui sa raspunzi.@!
nicidecum noi!
Poate ai fost inconjurata numai de indivizi care pur si simplu nu erau de. tine.
Ori poate tu fiind singura la parinti, ai fost crescuta in puf!
Ori poate pur si simplu ai o educatie aparte! provii cumva dintr o familie..nobila!
in fine sunt foarte multe de spus!
Dar stai linistita.Sigur acum la liceu. probabil urmatoarea intrebare va fi legata de vreun print.laughing

2 răspunsuri:
| TruewordxD a răspuns:

Iti plac fetele.

| YumiHozuki a răspuns (pentru TruewordxD):

Pai si pe ele le cam urasc.