| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa am fundul mai sexy pana la revelion. Ce exercitii imi recomandati sa fac care sa aiba efect?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Coarda, alergari bazin!

| frostxtq a răspuns:

Nu prea sunt sanse sa vezi diferente majore pana la revelion. Trebuia sa te gandesti cel putin cu o luna inainte, pentru ca astfel de exercitii se fac in fiecare zi cu pauza de cate o zi.
Totusi, iti recomand exercitiile squat pentru fund. Dau rezultate uimitoare insa pe parcursul a cel putin 2 luni.

| losseru a răspuns:

Pe cine vrei sa impresionezi?

| Sebastian_Mihai_1996_xybE a răspuns:

Nu prea ai ce face pana la revelion... dar daca vrei sa faci ceva poti sa te duci la sala si sa faci exerciti de gambe, google it!