| Soare_Alexandra_1996 a întrebat:

As vrea sa fac o carte pe wattpad si nu stiu ce titlu sa ii pun. Cartea v-a contine lucruri despre fandom-uri, chesti pe care le fac fetele si pe care le gandesc, sfaturi, etc.
Dau funda!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pune o secventa cheie din carte, ceva care ar defini o actiune care declanseaza ceva important in carte. De exemplu sa spunem ca e intalnirea cu-n baiat ar putea fi "intalnirea" titlul. Marog, ti-am dat doar un exemplu, tu stii continutul si poti alege ceva care sa sune frumos si sa defineasca ce-ai scris acolo.

| zurick a răspuns:

Ce zici de titlul ăsta:
''What every girl needs to know?''