| Colcear_Cristy_1997 a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa le spun alor mei ca fumez mentionez ca lucrez si sunt pe banii mei (am 17 ani)

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Mai bine pariezi pe fotbal de banii de tigari, eu asa am facut si in 1 luna am strans 3000 lei. Pui 15 lei pe 2 meciuri castigi 100 de lei si tot asa. Eu asa m-am lasat de fumat. Bafta. Si nu le spune a lor tai ca fumezi pentru ca odata si odata te vei lasa de fumat si iti va fi mult mai usor pentru ca nu vei fuma oriunde si oricand.

| ANONIMUS251 a răspuns:

Ai 17 ani. explică-le că eşti destul de matur pentru asta, îţi iei singur banii pe care îi cheltuieşti pe ţigări, plus de asta, mai bine te lasă să fumezi şi să ştie de asta decât să fumezi cine ştie ce prostii de la alţii pe ascuns.