| keikop119 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde sa cumpar fimo FIMO? Stau in bucuresti.
Fundita!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Silenz a răspuns:

Iti recomand magazinele de la Hanul cu Tei (pe Lipscani). Gasesti tot ce vrei acolo.

Daca ai nevoie si de un model pe care sa il faci din fimo, iti recomand cerceii gargarita.
Gasesti tutorialul aici: http://pufarina.x10.mx/tutorial-cercei-gargarite/

| AlexaBijuMic a răspuns:

Iti recomand din toata inima www.margelesibijuterii.ro. Au cel mai bun pret ( din punctul meu de vedere ). Sunt foarte seriosi si serviabili.

| keikop119 explică (pentru AlexaBijuMic):

Comanda minima este de 50 lei! Tu ai mai cumparat de la ei? Si daca da... tu atat ai dat?

| AlexaBijuMic a răspuns:

Eu am facut o comanda mai mare la ei, cam de 150. Mi-am luat mai multe lucruri. Si tortite pentru lipit si inele, cateva brose si Fimo si lac pentru fimo ...etc. Mi-au trebuit mai multe lucruri. Nu am luat doar FIMO. Plus ca am avut si discount la celelalte produse ( la FIMO nu iti da nimeni disc ). Dar la celelalte am avut. Si a fost ok. A...plus transport prin Posta Gratuit happy

| keikop119 explică (pentru AlexaBijuMic):

Dar eu nu am nevoie de atat de mult ....si nu as vrea sa cumpar de pe net.as vrea sa gasesc un magazin care vinde asa ceva