Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2757718intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Sep
SATI 224.782AFISARI
111.242VIZITE
100.611V. UNICI
19 August 2010
Tptnu intreaba:

Buna TPU ~! As vrea si eu niste statusuri de dezamagire pentru un bun prieten care m-a dezamagit enorm... va roooggg :X dau fundita:X

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
  • 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 20 August 2010 14:42
    Christina a răspuns:
    -. Vremurile bune iti aduc prietenii. Vremurile grele ii incearca
    -Nu mai cred in povesti, oricum povestea e clara-Daca nu sunt interese, drumurile se separa...
    -Ce pacat ca nu a ramas nimic
    Aprind o tigara.Si te strig.
    -Nu exista rau sau persoana pe lumea asta care sa te faca sa uiti ce ai adorat candva
    -Nu plange ca s-a terminat...Zambeste ca s-a intamplat
    -Am devenit scorpie treptat, incepand cu primele persoane care mi-au f***t visele!
    -Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau...Ca nimeni nu`si da seama ce se`ascunde`n capul tau`
    -Am ganduri ce m-apasa, si prieteni ce-mi dau plasa Niciunde nu-s acasa, dar cu zambetul pe buze spun ca:nu-mi pasa!
    -Astept cutitul infipt in spatele meu, hai ucide'ma oricum te voi bantuii mereu!
    -Ai vrea să mă vezi tristă? N`ai şanse...
    -Chiar si malformata de emotsii, ma voi intoarce! Ca m'ati lasat aici. pedeapsa se va naste!
    -Azi in urma voi lasa. Zilele din viata mea. Clipa cand eu te-am pierdut. Ziua cand te-am cunoscut
    -Esti doar un sclav fals printre fratii mei falsi Iti spun numai 4 litere:MARS!
    -Inainte sa plec, am suflat aburi peste imaginea ta sh am scris cu degetu pe oglinda: DISPARI`!
    -Am luat palme după palme, acum dau pumni înapoi
    -Ai uitat cand pe strada m-ai vazut? Poate te-ai schimbat, da` eu tot aia sunt!
    -Stii...sunt suparata si deprimata, as vrea doar coca si putina apa plata...
    -Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.
    -Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.
    -Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa mintzi atata timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui … [pa!] Nu uita -- asta e replica mea!
    -Nu vreau sa ne'amintim ca unele'au plecat fara sa zica "pa fa ne'auzim". Nu avem averi, doar prietene care suna Sa ne spuna"Grija de tine te pup, noapte buna"
    -Cand voi vreti sa ma trantiti la pamant, eu ma las usor in jos pentru a va evita loviturile!
    -Poate vrei să`mi fi prieten si nu stii ...
  • 19 August 2010 13:06
    deeeeeeaaa a răspuns:
    Http://www.youtube.com/watch?v=losMGMKlgAM

ascultha aceastha mel0die.

te vei regasi in versuri...

am si eu la status un vers din melodie. cel "am crezwut in oameni. m0rtSi lor de lighioane ":-<

e suPerbha. crede`ma :o3

funda?:d
  • 19 August 2010 12:47
    Nicole089 a răspuns:
    Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!
    E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie…
    » " Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang! "
    Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine…
    Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te v-or impiedica sa vezi stelele…
    A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!
    A cazut si ultima petala de trandafir… s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna
    Dragostea e ca mingea de fotbal, cand n-o ai alergi dupa ea, iar cand o ai ii dai cu picioru'
    Don’t worry about the people in your past…there’s a reason why they didn’t make it to your future…
    6 Mai 2013 21:01
    Danaa22 a răspuns (pentru Nicole089):
    Sunt genialee
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 20 August 2010 11:16
    valentina_2867 a răspuns:
    Esti doar o pata imbacsita in cuvantul prietenie.