| Dragutzzika99 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de dragoste. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

day dreaming Vorbesc in fiecare zi ;;] sunt impreuna ;;] Dar nu se tzin` de mana ;;] [;x]

"°•Poate``ne-am``mai``certat``noi``tot``ne-am``impacat``batting eyelashes O``zi``in``care`am``plans``sh``alta`n`care`am``ras``;d ne-a`fost``usor``sh``greu``happy ne-a``fost``bine``sh``rau ;x Prin``cate-am``trecut``noi``am``ramas``amandoi`` /// Un``vis``adevarat``din``care``am``gustat``__Din``tot``cate``putin``sh``dragoste``sh``chin``sh``miere``sh``venin •°"

E mult prea mult,e atat` de tragica distanta…Eu nu ma` misc de aici pana nu`mi sare siguranta ←

"°•Într`o oarecare mãsurã e tare ! Sã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare!happylove struck•°"

Ba`! Ma vezi? /// Te cred ///Ma crezi`? Te`aud ""M`a sculti?""Te vad """Esti praf love struck`

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie , in orice ora din noapte si imi spun : Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata : Ne despartim!

-> Nici sticlele de alcool , nici fumurile , nici prafurile , nici alte fete ,,, nu te vor face sa uiti de ce a fost intre ochii tai si ai` mei ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` talk to the hand `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` talk to the hand ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` smug → Te`ø fåcut ` asα p®øst ` :*

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq .de la mine pentru tine"

De ce sa ma chinui ca altele sa sparg topul…Cand mintea si corpul meu spun totul .``love struck ! \;d/

Nu e un vis sh` nici o fantezie happy E ceea ce se numeste copilarie =) Un episod din serialul vietii`mele care contine clipe dulci :*

>> Nu e bine ce facem , dar o facem bine` ! ♥♥

Il sun___trimit` mesaj___nu`mi raspunde sad ! Ma gandesc ca poate e telefonul nu`l aude === Trebuie sa renunts` ___Nu mai e Qm a fost ___Sterg nr.`___dar nr il stiu pe de rost

Ne privesti prin geamul masinii` tale ___cand` te dai jos scazi la jumătate de valoare___Crezi ca ne poti face fata` in continuare___Nu ne lasam atrase de jocuri murdare !

Erau fericiti si unul pe altul se iubeau ___ toata lumea era invidioasa pentru ce traiau____putinul pe care il aveau il imparteau ! day dreaming

cand o usa` a fericirii se inchide____o alta se deschide___Hai paaa!

Poate m`am schimbat ___poate m`am saturat ___poate nu wreau sa aud____poate ca mi`e de ajuns___poate ce`a fost…s`a dus sad < !

A ramas amintirea , doi copii ce se iubeau sh` credeau ca nimeni n`o sa-i desparta ______Dansand , razand , in ploaie ____N`aveau sa stie ca o relatzie o sa poatadeclansa razboaie`love struck ˚

cand` te simtzi` plictisita , nedorita , tarziu in noapte____La cne` vii ? ___El are treaba ________-Tu pleci in graba ___Tarziu in noapte ___La cne` vii ? ___ Hai zi ` !

(.^.)Si stii bine ca ma asteapta acasa o felina blondă , blândă , dar periculos de geloasa ! (.^.)

Kand * ai un prieten aproape de tine’
Uitzi de ce e rau si te gandesti’ la bine’

Iubeste’o , nu’mi pasa___pastreaz’o de tot.Iar pe mne’ priveste’me si LINGE’TE PE BOT tongue

Pentru’ noi barfa inseamna reclama fara plata

_[kiss].RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM Akm laughing E K Un jOk tongue PaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grinSuNt mAi pUtErNiKa DeCaT TiNe:XVrEi sAh’ vEzI?laughing.[kiss]

.``~Muncim Pt`un Pumn De Vise___FortZam`Ushy InchiSe___TraiM`ViSe Nepermise ~"love struck

,,Nu crede tot ce auzi , nu cheltui tot ce ai si nu dormi atat cat wrei happy "

Era o seara de iarna straight face Kand Q ai tai erai pe`afara _ Ai intalnit`o si-ai privit`o ca pe`o prada usoara _Felul ei de a fi , atat de diferita _ Te`a facut s`o placi , era chiar deosebita !

< 3 Sau imi doresc prea mult sa te pastrez ! smug

Sunt numai a cui ma merita ___ca ceilaltsi` ma irita batting eyelashes ___Sh` pe bune ti-ars ta rau Q alta`n locul` meu happy Oricand putem spune ca : ,,ne stim din totdeauna’’ in momente grele ne-am intins unu` alteia` mana big grin sh` au fost diverse momente prin care am trecut///Diverse momente le-am impartasit de la inceput ! ;x

Eu nu sunt ca toate ! |

De la parinti ai tot ce vrei , deci nu te fac banii

Q barbie` in cabina de proba , cele mai tari aventuri smug

» Taria unui barbat nu consta in a avea multe femei ci ai ramane fidel uneia singure

Ne privim tacuti straight face Luminati` de`un mac _Te cunosc de`o zi _Te iubesc` de`un veac :X!

» Gandul e mereu la tne.`` batting eyelashes Mai bine` da`mi`l inapoi batting eyelashes

Itsi` place zambetul sh` corpul meu de copil :d Itsi` place Qm` arat big grin Itsi` place al meu stillbatting eyelashes Itsi` place ca nu am figuri sh` ca sunt naturala big grin Itsi` place ca exist sh` ca sunt reala : )

♥ Tipa care detesta prietenii falsi` si ii trimite la plimbare : )

Mai` da`te`n stare de nebunie laughing)

Ingerul care avea grija de mine ` azi s`a sinucis …

->DaQ ma mintSi maCar minthe`ma frumOshappy DaCa thOt O faCi fa`O periCulOs`eShty un sCump:* Dar ieftin la vrajealawinkingeSthy frwmOs`Dar` dOar pe dinafara

E imbracata la vedere si toata lumea o vede

Am incercat , am acuzat fara sa stiu cine`i de vina !Sh` caut disperata un drum fara tipar , fara rutina

Chiar daca sunt tot timpul Q zambetul pe buze nu inseamna ca sunt fericitahappy Ci doar incerc sa privesc inainte si sa las totul in urma

Te prefaci ca nu ma placi : ) Dar tu tot la mne` tragi

Suficient de matura sa stiu ce imi doresq `dar suficient de c0pila sa ma prefac ca nu`mi dau seama: |

Ce zile am avut Ce zile am petrecut Ce clipe de poveste Vai ce mia placut Cine mia fost aproape Haide spune cine Pacat ca ai plecatoh go on Mda.in finestraight face

• Ma bucur mai mult de atingeriea ta decat de cadourile tale happy

?Cine ma`nveseleste? Cine` ma face sa zambesk`? Cine`mi apare`n gand atunci cand ma trezesc ?Cine`mi bantuie visele? bineinteles ca tuh` !Ma`ntrebi daca am innebunit Bineinteles ca nu ;x` •

*:[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!]~*

``Or fi regulile tale happy dar nu uita ca e jocul meu happy``

Stiu ca am gresit sad dar nu atat de rau incat sa imi stergi imaginea chipului tau```Sa te pastrez in amintiri e dreptul meu : ( !

De data asta nu e vina tha` ``Vreau mai mult decat tu imi poti da```M`am schimbat si pot visa acum` ```Nu mai vreau sa cer```Voi obtine oricum`

Paharele sus !> Shampania` sa curga ! Respect ptr.` fetele care i`au facut pe fraieri sa planga winking

Te`ai infiltrat in viatsa` mea prea usor~~Tu wrei sa dau reloade insa iti dau ignore

Cand Treci Pe Langa Mine Nu Ma Pot Abtine, Intorc Capul` Dupa Tine [love struck]

Atata timp cat nu ne pasa unde suntem , nu avem cum sa ne ratacim !

Nu am comori,dar am prieteni care ma suna:``Te pup nana,Ai grija de tine,Noapte buna[love struck].

Multe```au incercat si vor sa imi ia loku`[oh go on]nu au puterea nici norocu```nu au stiut ca asta nu se poate```si ce e al meu e pus deoparte ;x

Sunt un diavol cu suflet de inger.***Sunt o flacara cu inima de gheata***Sunt intunericul kre percede lumina*** Sunt tot ceea ce iti doresti*** Tot ceea ce privesti****Dar tot ceea ce nu poti avea:X

Am plecat cand m`ai gonit***deci nu ai de ce sa regreti***m ai chemat***si am venit***acum sa stii la ce sa te astepti laughing))

Spui ca`i pusht0aik` si nu`tZi plc`asa...dar asa cum e ea` tZi`a furat inima***cat vrei tu sa pari de Gig0lO***cand ii vezi 0chish0rii itZi piere chefu` de`a face misht0

Acum am doar un scop: Sa te fac sa ajungi nebun . Nebun sa fii dupa mine,cum am fost eu dupa tine devil winking!

Perfectiunea se obtine, nu atunci cand nu mai este nimic de adaugat, ci atunci cand nu mai ramane nimic de scos

Primul pas pe care trebuie sa il faci ca sa obtii tot ce vrei de la viata este asta: Hotaraste-te ce vrei happy

„Si daca el nu o sa-ti mai zica "Noapte buna!" . si daca nici pe strada nu o sa-ti mai zica "Buna!" ai prietene care te suna sa-ti zica: "Fata , esti de 1000 de ori mai buna"love struck"

Maine stiu ca e ultima zi```Mi`e greu sa cred ca ne vom despartsii`: ( Spui ca ti` s`a luat sa ma mai vezi***Nu cred , si tie iti este greu sa ma pierzi !

Ai avut vreodata in viatsa` tha o fatha` pe care sa o visezi sh` noaptea?~Sa`nu`tsi` imaginezi viatsa` fara ea? Sa te doara in` 14 de altha`?

~*Eu sunt fericita cand vad ca alta ma imita ,Cand mi se face reclama gratuita. Si vorba la lume,chiar daca e rea****E tot in favoarea mea

Sunt legende in viatsa` si legende in vis***Care nu fac niciu un compromis___Sh` care repeta non stot : „ O sa fie bine ! „ Care seamana Q tne`****Care seamana Q mne`

M'ai vazut numai o data,m'ai vazut mergand pe strada ,m'ai vazut mergand din spate de n'ai mai dormit o noapte!

Din prima clipa. ai reprezentat lumea pentru mine

Brunetele au o reputatie de femei misterioase,` Puternice***Uneori reci si calculatehappy

Nu exista baiat care sa nu insele***Si fata care` sa nu` i`o intoarca[;x] cica : prima parte mai deslaughing) a2a parte mai rarlaughingA-2a o aplica doar fetele inteligente laughing

Ai fost acolo cand` nimeni nu ma auzea happy Tu` ai fost unica sperantsa a mea`{ M`ai ajutat___M`ai ridicat____Itsi` multsunesc ca existi`happy

Te astept sa vii````Tu nu vii``sad ``Nu`mi pare rau```Vine altu`nlocul tau ````Oricum nu am inteles niciodata de ce ai spus bine```Cand defapt tu tot timpu` ti-ai pus cenusa`n cap cu mne````;

Din nou,incerc sa discifrez ce rost mai are sa vorbesc

Daca imi confunzi vocea cu vantul

Din nou,ma tot plimb pentru a`mi gasi drumul,

Pentru ca dragostea este un loc pe care destinul

L`a ascuns de mine din pura placere.

Unele lacrimi care cad nu se mai usucă-n veci,

Nu contează unde mergi``

Îţi aduc aminte tot ce-a fost mai frumos cândva,

Rămân mereu în viaţa ta```

Norocul se citeste in palma

Gandurile se citesc in ochi

Sentimentele se citesc in reflexiile unei simple priviri

Viata se citeste pe chipul unui copil

Fericirea intr-un zambet.

„Not at My Desk` ```At Your Desk````"

"Doua lucruri sunt omniprezente pe Pamant: hidrogenul si prostii!"

"Daca te simti bine,nu fi ingrijorat,va trece!"

Stai langa mine si priveste-ma___Dormi langa mine si viseaza-ma___Canta cu mine si asculta-ma___Plangi pentru mine si salveaza-ma___Stinge lumina si aprinde-ma____Rupe din tine , intregeste-ma___Iarta-mi visarea si trezeste-ma :X:X:X

Ea e criminala :X cu totii o stiti ! lasa figurantii coplesiti,de emotii obositi !Ea e cea mai indicata dintre fetele cuminti :X.

Un trandafir intr-o gradina,o clipa mi-a atras privirea…Statea stingher uitat de lumea si-am vrut sa`ntreb ce`i fericirea.M`am aplecat insa spre el___plangea cu lacrimi mari de floare si-am inteles fara sa`ntreb ca FERICIREA`i trecatoare

Si nu o sa ma mai daruiesc nimanui cum am facut-o cu tine===Nici nu recunosti modul in care m-ai lovit, nu-i asa?===Va fi nevoie de un miracol sa ma aduci inapoi si este doar vina ta "~

"Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu

Mersul ei de scena __- Te baga in dilema`____ Vorbeste ca O profesoara ~~~ cu un cuvant te baga`n Boala happy pozeaza pozitzii proprii :`* iar voi TARFELOR da-ti Copy!

As vrea sa fiu picatura ce umple paharul

As vrea sa fiu refrenul ce il fredonezi cand razi

Si sa fiu culoarea ochilor tai cei blanzi

A fosth fetitsa pe `kre mereu ai vrutho`___A fosth fetitsa kre`a schimbath touth la tne+____ Si daca`ceea ce vezi ___Nhu the multsumejthe ___Nu cautha in ea ceea ce nhu`esthe

Am invatat sa tac, sa tin in mine si sa rad. si orice lacrima pot mult mai bine so ascuns

Nu te bucura daca iti zambeste, eu sunt fetitza lui si doar pe mine ma iubeste ;x

Invatz sa las sa plece pe cei kre nu mai vor sa ramana.Invatz ca iubirea adevarata se intoarce de una singura.

Nu ma cauta***sar` putea sa fiu prea departe de tine.iar daca vreodata vei dori sa stii dc.intreabate

Acum kand e prea tarziu , tu spui " Uite Bai coaiE ea chiar tinea la mine" `

Daca ai sa` vezi vre0data realitatea, am acelasi nr de telef0n...Nu ma suna insa la miezuu` n0ptsii` ca altadata, s`ar putea s` nuu` mai fiuu` singura.

Spui ca`i pusht0aik` si nu`tZi plc`asa...dar asa cum e ea` tZi`a furat inima.cat vrei tu sa pari de Gig0lO.cand ii vezi 0chish0rii itZi piere chefu` de`a face misht0.

Eu ma opresc ca doare.dear fi sa curga lacrimi.sa curga ale tale.nu ma mai cauta.vreau sa te pot uita.e mai bine asa!

Sunt amintiri pe kre simt ca timpu nu le poate sterge

Imi amintesc cum ne jucam in ploaie Nu ne pasa de nimic desi problemele curgeau siroaie Desi lumea tot baga strambe intre noi Mergeam mai departe si ignoram pe cei rai

Nu stiu cum sa`tsi explic... Dar vorbele tale nu ma mai ating.

Nu vreau sa tin cont de reguli scrise si nam nevoie de prieteni cu idei fixe----Am fetele langa mine-----deci clar-----N`am nevoie de tine----phbbbbt

Intotdeuna ai vazut in mine ceva special dar n-ai stiut sa pretuiesti.

Si imi pare rau ca binele dispare.Doamne dami putere fiindk asta doare

Spun ca plec, dar mereu ma intork. E ceva kr ma tine in loc. Am investit sentimente ca la un joc de nork.Nu vreau sa pierd dintr`o data tot!

Nu are nevoie de gloss pentru ca are zambetul pe buze si il are super scumpo pentru ca e cnva kr sa o faca sa zambeaSca!

Baietii trag de fata ta sa o combine, dar nu poate sa te uite, tine mult la tine si chiar daca iubeste un golan, nu o sa te lase pentru altu` cu bani!

Mi-as tatua niste aripi pe spate sa stiu ca pot sa zbor in loc sa stau aici si sa ma gândesc cum m`ai lasat sa ma uit in gol!

Incerci sa pari bagabont dar pe interior esti mai sensibil decat mine ---te adoor!

Chip de printesa si o inima mare. Si un suflet bun ,raza lui de soare!

Unii ii spun viata, alti destin, eu ii spun: kestia aia ce o indulcim cu vin

A iubi, inseamna a te minti in fiecare zi ca cineva se gandeste la tine

Poate ca te`alintam poate ca te iubeam, poate ca m`am schimbat poate m`am saturat,poate ca-mi ceri cam mult.poate nu vreau s`aud,poate ca mi`e de`ajuns.poate ce a fost s`a dus

"Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat"minat cu fata buna, S'a dus dracu orice drac .

Timpul trece imaginea tha in minte mea nu mai e clara . stai linistith te voi uitha. va trece ceva timp. dar nui nimic . am cazuht iar acum ma ridic

Si tine minte ___ o fata loveste prin fapte. nu prin cuvinte

Esti departe dar te port in gand

Si sa nu crezi ca mie imi e usor----aparentele inseala_

Si in gand raman doar kteva amintiri___si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri____nu uita ca u ai ales sa te indepartezi

Nu mai am motive sa lupt pentru tine.tu ai ales sa te indepartezi____de maine nu ma mai vezi Mai tarziu va fi prea tarziu

Nu mai esti la fel de`aia mai pierdut.daca tot te schimbi, schimbate cum erai la inceput poate doar asa iti vei aminti clipele frumoase.visele ce nu se uita niciodata.

Continui sa visezi la ceea ce nu se poate intampla-.e absurd***cum te uiti in jur.sa terminam numai ai nimic acum

Si maine tu inca speri sa va-mpacatzi E ca un drog si numai tu te-ai intoxicat

Hai sa dam timpul inap0i sa vad daca iti aduci aminte. Cand eu ti-am spus ca te plac si ai ramas fara cuvinte :X

Poate ca timpul te schimba daca tu nu esti in stare!

Te doare cand vezi ca nu'mi pasa.si iti zic mereu.nu mai conteaza lasa

Poate motivu ptk kre ne uram.este ca nu suportam faptu ca ne iubim

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama.dar daca maine dispare,ai sa vezi ce mult inseamna

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca t0t pe ea 0 aleg " `!;x

Si'ar dori sa mai aiba motive sa lupte.Dar e tarziu!

Nu te vreau pe tine , cel de azi , cel schimbat----vreau inapoi baiatul ala kruia o data ia pasat !

Ejti locu in kre intotdeauna m-am intors.tu ma aduci mereu la normal cand is intoarsa pe dos

Te detesti K `.O vezi cum pleaca cu ochii goi! Tu prea mandru s`o opresti----crezand ca vine inapoi

Sper sa intelegi ca nam sa mai fiu la fel daca tu ma ranesti.chiar daca nu o fc intentionat.tu tot gresesti

•As vrea sa te mai Cred Cand imi Sp Ca ma Iubesti, as Vrea sa Cred in tine, dar snt dOar Cuvinte, de Care, Crede`ma m`am Saturat•

0 sa`tsi aduci aminte d 1000 d 0ri ca`ai avt 0data 0 papusaa`!

Esti primul sincer care as vrea intr-o zi sa se intoarca.

Ptk stiu ca e mai bine asa ___ptk viata ta se va schimba odata cu plecrea mea

Ar fi degeaba vesel ! S`ar umple degeaba scara, daca n`as fi eu acolo sa`mi aprind tzigarea`!

Insa, sufletul vorbeste cu mine si ma roaga sa nu`i mai amintesc de tine`! :*

Aiurea ma mint ca numi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine. Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine

E momentul sa'ti incepi alt capitol in viata.cea fost , a fost, mai ai un drum foarte lun in fata.mai departe uita tot ceai patit pana acum.caci drumu acela na fost bun deci tre so iei pe alt drum

Uneori par ceea ce nu sunt.dar cred ca e mai bine

Da stiu ca `au fost prea multe ploi si neam promis ca daca cade unu, kdem amandoi prea multe ploi.chiar nam vrut sa mangai alt chip.dar cu amintirea ta in piept, nu pot fi fericita

Sunt gata sa traiesc o alta viata.sunt gata sa afisez zdrentelor o alta fata

Te iubesc pentru cã în altã viatã am murit pentru tine,ultimul tãu sãrut conducându-mi sufletul cãtre lumea divinã love struck

Tu comentezi de altsii, dar uitã-te la tine ! Ea stie sã tsinã un smecher, tu deabea te tii sã nu faci pe tine .

Si daca-i fi un zmeu, as vrea sã fiu eu vântul, sã am grijã cã n-atingi niciodatã pãmântul.

Cu tine am uitat de necazuri, probleme.

Da. îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele ! love struck

Stii___? mereu ma faci sa zâmbesc, si când îs nervoasa, sa ma linistesc !

Mi-a ajuns sa te privesc, ca sa simt cât îmi esti de drag !

●Cea mai mare frumusete este cea invizibila pentru ochi, dar vizibila pentru inima. ●

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie smugdacă sunt tratată prost!

Nu mai adun de jos ce am aruncat !

Era vocea lui, aveam o grijă incredibilă să nu-i rostesc numele nici măcar în gând, şi am fost surprinsă că la auzul ei nu am căzut în genunchi, şi nici nu m-am tăvălit pe jos din cauza durerii provocate de pierderea lui. Dar nu simţeam nicio durere, absolut nimic

Adânc în sufletul meu ştiam un lucru, şi anume câtă putere îţi dădea dragostea să distrugi pe cineva
O femeie are forta sa surprinda, mentine frumusetea, opiniile si iubirea ! Unicul lucru gresit e ca uita cat de mult valoreaza

Dragoste , dorinta , dor , a meritat , Nu regret nici un moment întâmplat . În visul frumos care s-a terminat .

Dar comportamentul tău e la fel de rău . Eşti exact ca şi mine când vine vorba de iubire .

Nu-i nimic , pentru că ador felul în care mă minţi doar ca să te scoţi . winking ;x

Te rog frumos să taci şi să nu mai aberezi,că de la o vreme începi să mă stresezi ___aşa că te rog frumos cu mine nu mai ai ce discuta,de azi înainte tu nu mai faci parte din viaţa mea!love struck

Îţi mulţumesc că nu trebuie să mă repet . fiecare cu viaţa lui . când îţi spun ascultă-mă . ştiu ce îi mai bine şi pentru tine şi pentru mine !

Mereu îmi reproşezi că sunt indiferentă . dar oare uiţi că tu m-ai învăţat să fiu aşa ? big grin

Te-ai întrebat vreodată câte ai să pierzi dacă dai persoană iubită la o parte doar pentru un moment plin cu orgoliu ? ;(

Şi ştiu că atunci când o să ne fie greu . o să ne fie bine pentru că eu te am pe tine şi tu mă ai pe mine . Lasă lumea să vorbească . e invidioasă pe prietenia noastră .

Lasă-mă să cad , să plâng , să râd , să simt ____ Căci şti mai bine ca toţi . chiar dacă mă răneşti . tu şti că indiferenţa mea mă face mereu să zâmbesc .

Nu vreau să renunţ la tine , aşa că pregăteşte oriunde de luptă . vreau să am iubirea ta .

Te iubesc , şi mai pus într-o zi să aleg între tine şi ei ___ şi eu ţi-am spus : " Îmi va fi dor de tineee . " laughing love struck .

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine . asa cum vine asa si pleaca .

Nu ai cum să uiţi toate aceste momente , care acum sunt doar nişte simple sentimente oh go on . Dar niciodată nu am ştiut să te apreciez , poate de frică să nu te pierd . sad

’’Nu-mi stricatzi proasta dispozitzie"

» " In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta… "

» " Am visat prea mult ce nu trebuia____am vrut prea mult ce nu trebuia____acum toti sunt fericiti____iar eu plang printre zambete si rasete____

» " Zambesc la stele, si ele ____
» " Tot ce e in sufletul meu este aici si asta nu cred ca se v-a schima
» " Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata----mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati----dar acum, nimeni nu-mi poate lua fericirea---"

» " Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba "

» " Il iubesc si prostutzul nu-si da seama

» " Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "

» " Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul"

» " A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasc.

Im not addicted----I’m just affraid of that voice that says ‘goodbye!

"Cute enough to make you look twice, Sweet enough but not too nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that'll make you smile.’’

God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt

If your name was sleep, I would be doing you in bed right now.

I can't be with you So all I will do is sleep. Please don't wake me up from this dream For it's all of you that I can keep

As I lay in my bed looking at the sky I thought "Were the heck did my ceiling go?

I am off in that wonderful land where I can have anything i want! When i wake up i'll have to face reality for the next 12 hours so !Leave me alone!

->●Looking in the mirror Here's what I see A sad little girl staring back at me She acts so tough And so grown up But that's not who she really is And it's not who she wants to be I know this because that little girl is Me

Somewhere there's someone who dreams of your smile and finds your presence in life worthwhile so when you are lonely remember it's true somebody somewhere is thinking of you.

To get to heaven first you have to die.

LIfe sucks, love sucks, u suck.

An eye for an eye makes this world blind….

Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible?

Damn right, I am good un bed: I can sleep for days.

There always are two opinions – mine and the wrong one

Of all the things I’ve lost(puncte de suspensie)I miss my mind the most J

Good girl```` bad intentions batting eyelashes

Baby you think im gonna cry just because i lost you? Every time i lose one, i bounce back with two.

Te salut in stil Armani ca sa moara toti dusmanii

Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta

Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu !

Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut, inca ii mai simt amprenta lui

Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima

Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu___Ai grija de inima mea____Ai grija de noi si de dragostea noastra___

Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine

Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine

Am gasit un inamic cu numele de pupik.ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit.e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*

Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine

Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi

Am sa-ti spun un cuvant care doare: IUBIRE, pentru el exista remediu prin : dragoste, incredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu esti tu

Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri! Dar nu o fac pentru ca sunt dependenta`si as muri fara o doza zilnica din sarutarile tale!
As vrea acum sa ma trezesc cu un sarut, cu tine, sa-ti spun ca te iubesc, sa ma atingi pe mine, sa nu conteze vreun prieten ci numai tu si eu. TE IUBESC!

As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…!

A gresi este omeneste___totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste

Abia astept sa apari pe mess___

Angajez CLOWN. Rog seriozitate! : )))

Daca dragoste nu e____atunci facem.

"}{*DeCaT sA Le dAu SaTiSfAcTzIe CeLOr cE VoR Sa Ma vAdA CaZaNd. mAi BiNe mA DaRaM. ShI o sA CaD RaZaNd

PoZeLe Q MiNe.StIu K TiE Nu`Ti FaC BiNe.Pe AsCuNs CaNd Le PrIvEsTi.MaI RaU TuH` Te AmAgEsTi

FeNoMeNaLa.DeLok BaNaLa.DeMeNTzIaLa.ChIaR FaTaLa.0rIGiNaLa ShI SeNzUaLa Nu CrEzI K SuNt ReAlA!?

ZaMbEsTe AtUnCi CaNd CrEzI K ToTu E PiErDuT.TrEcI Q VeDeReA Ca ShI CuM nimic Nu S'a InTaMpLaT"

BaIeTzIlor Le PlAc BlOnDeLe.DaR IuBeSk BrUnEtElE

"Nu SuNt FrUmOaSa.NiCi FiTzOaSa.Am ShI Eu TaLenTu `MeU.SuNt DoAr DuLcE,PoAtE, PrEa DuLcE Pt TiNe,Nu Ma LaUd Q nimic.DoAr Ity zIc

CaNd AlTiI Te CrEd FeRiCiTa ShI TuH CrEzI K Nu EsTi,Ia'Te DuPa Ei!"

"AdEvArU CoStA ScUmP,O Sa'Ti DeMoNsTrEz...DaR Ce VrEaU E Sa Te FaC Sa ReAlIzEzI K DaCa Tu IgNoRi ToT Ce Te'NcOnJoAra,AsTa Nu InSeAmNa K O Sa DiSpArA’’

"Pentru Mine S`ar Lasa De Vagabontzeala Eu Sunt Iubita Lui Chiar Si Atunci Cand Ma Inseala ,Stiu Ca E Doar O Aventura Goala ,Si ca In INIMA Lui Tot Eu Sunt CAMPIOANA’’

"Va Veni Timpul Sa Vorbim Din Nou , Eu o Sa Rad De Multe Iar Tie o Sa`ti Para Rau

UiTa ca Ai FosT CandVa ViaTa Si SufLetu Meu,UiTa CliPele cu MiNe,UiTa Si SaRuTu` Meu.ViaTsa Mea Nu e Usa Tah Ca Sa IeSi Sa InTri CaNd VrEi Tu In Ea"

"!~~ Tu Ca MinE nU MaI GaseJty ;Eu Ca tIne numai Caut

Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N`am timp de barfe.n`am timp de nici un gen de TARFE.

"Dupa fostu`,vine altu Aceleasi gesturi si cuvinte.Tot ca inainte.Il crezi apoi iti dai seama ca minte.Si`n final e o alta poveste.Aceasi scenariu.alte fetze!"

"Si-a dat lumea cu parerea ca sunt fata dulce ca mierea’’

~Cateodată oamenii se impiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe~

Sunt momente in care simiti atat de tare lipsa cuiva,incat iti vine sa il scoti din vise si sa il imbratisezi

Curand o sa te uit. o sa auzi ca te-am iubit o sa auzi ca am suferit si in curand o sa ma vezy zambin

Potsy sa ma urasty :X Nu te condemn da cand suntem fata in fata gandeste`te ca imy esti fan :X

Nu ma supar dyn contra sunt ferycyta dk eram un nymeny nu may eram barfyta Castyg oryce mecy in fata ta pe scena itsy dau scor iar dk o dau bara am gryja sa fye bara-gol :X

Nu plange ,vyatsa merge inaynte Itsy vey gasy alta ca sa ma scotsy dyn mynte De vyna suntem aman2 nycyunuya nu iy e bine da pot tray sh` fara tyne sad

Dc sa plang? Suflete sh` zambete pot sy eu sa frang

Ma crezy o fyguranta o typa importanta Da te insely prea tare Aparentsele sunt inselatoare:XCaracteru tau infect ma provoaka sa`tsy dau jet!

N-am nevoye de educatsya corekta Sfatury sau tsynuta decenta Krytycyle spuse de un ratat pentru mne sunt un kakat

Vorbele n-au valoare.Styu ca indyferenta doare Nu te ascult n-am nevoye de povestiItsy intork spatele.plec si te lass a vorbesty

Respektu e ceea ce prymesty pentru ce faci sh`o faci bine U ma barfesty destul decy dyn respect ma pysh pe tne J

La Mine Daca Te Dai Spune-mi CEe Masina Ai ____Si Daca Ma Gandesc Bine N-ai Vrajeala Pt.Mine "smug

MeRg InCeT____InSpIr TaLeNt____Si-Am VeNiT DiN OcCiDeNt Ca Sa StRiG In GuRa MaRe:CoPiA N-aRe VaLoArE!

♦Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !laughing)

♦Pentru Un Moment____Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "

♦Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas

♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

♦Tee`Iubesk pana la cer `.Eu sunt fetitza Ta` .iar tu esti Baiatul meu dee` cartierr ♦

♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""

♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare

♦Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste ____Nu mai ai ce sa repari

•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•» •»

» • mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva •?-+ •»

» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!

» •O arzi nemotivat____de ***. Esti timp pierdut____capitol sters Eu am plecat•

»Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

»Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ««

» »Imi zici ca e gOlan____da stiu bine____ Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine____

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. «?

? Te las sa fi un vagabont____ Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba___ Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?

? Dak eu sunt subieCt de barfa +++ Atunci tu esti o t*rfa ! Tu impOtriva mea ____ Eu mereu deaSupra ta !"?

? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama

Realitatea bate si platoul de filmare===Viata e frumoasa fara efecte spleciale====Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas«

Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi"«

» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?

Am un caracter puternic____imi place sa fiu EU___sa nu arat tristetea din sufletul meu

Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita

Zambeste celor care te urasc___Sa simta ura ta___Zambeste celor kre te ubesc___Sa simta dragostea ta____Iar daca cei pe kre ii ubesti___Te ignora____Zambeste sa simte indiferenta ta

De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Lasa’ma cu textele___ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza____aproape tot ce mi’am dorit am obtinut____.si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.

Viata-i scurta merita sa o traiesti____ confrunta toate greutatile ce le intalnesti_____e foarte important_____ sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi

Sa poti sa crezi Cand unii te insala, Sa te ridici Cand altii te doboara, Sa poti pastra Cand altii vor sa te alunge Sa razi chiar daca sufletul iti plange Si cald ramai Chiar daca afara ninge Aceasta-i arta DE A INVINGE

Zambeste mereu chiar daca ti-e greu chiar daca te doare Zambeste Fii tare Viata DiVeLoR mOaRtEa tAr***oR.:

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau

ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X

Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang

"uiTa`te atent ____nu InSiSteNt ____priVeStHE dAr nu aTinge ____tE pOt resPiNge ! viseaza _____dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti

Uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange

Ce`a mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul !

@ de mult eu nu mai cred in povesti_____ oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese , drumurile se separa !

@ As vrea sa cred , sa pot visa , sa te aduc de partea mea . as vrea ca timpul sa'l opresc ,sa'ti spun de fapt cat te iubesc !

@ o sa'ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea .

@ iubeste'ma cand merit cel mai putin , ptr ca atunci am nevoie cel mai mult .

@ minte'ma ca ma iubesti , te voi minti ca imi pasa!

@ am invatat ca oricat ai plange , lumea nu se opreste in loc ptr durerea ta ! <
Stiu ca nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele ! )
Stiu ca totul trece.
?Ce cred ?!?
Cred ca prietenul fara defecte nu exista. [-x
Cred ca uneori, viata e nedreapta. (
Cred ca prietenii mei sunt cei mai buni ! > <
Cred ca toata lumea are defecte.dar si calitati.

?Ce vreau ?!?
Vreau sa devin cineva.
Vreau ca prietenii mei sa nu se schimbe niciodata. [-x
Vreau o poveste fara sfârsit. :X

?Ce astept ?!?
Îl astept pe Fat-Frumos.
IMi place sa ma ...DISTREZ:*:*:*

Spune STOP cand te streseaza explica-i ca exagereaza :NU INTELEGE? ABEREAZA spune-i PAA si se calmeaza

M`ai lasat pe mine pentru ea :O N`am sa te iert in viata mea!

M`ai vazut pe strada,eram atat de schimbata, exact cum ai zis ca n`o sa fiu niciodata

Dar nu regret nimic din ce am facut Pana acum Si fiecare avem alt drum
acum. Poate ca intr-o zi va fï comun, Dar nu acum

Acum te doare cand iti zic ca nu`mi mai pasa. Si iti zic mereu "Nu mai conteaza, lasa!

PenTru Unu Sunt PeRmIsa PenTru ReStu InTerzIsSa,Ce e al meu E pus deoparte Sa va fie Clar la toate

Odată erai pe primul loc. O vezi? Nu e tristă chiar deloc. Zâmbeşte suav şi are privirea de foc. Încă ţi la ea, şti bine. Dar ea nu vrea să mai ştie de tine

Vezi uh scumpo`o fii stat sh cu tine ,stiu stiu ca a ars`o si cu altele dar el are o fatha,si pentru el doar eu sunt importanta

Am invatat sa fiu puternica,sa nu imi ratacesc niciodata calea,sa tin mereu capul sus,sa stiu sa cad,dar intotdeauna sa ma si ridic

Ai spus cå pleci în 10 minute ,eu ti-am spus ironic : DU-TE ! Sper cå ai fost destul de destept så întelegi cå dacå alegi så pleci nimeni nu te mai asteaptå înapoi

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara,am gresit si-am iertat si n`ar fi prima oara,am invatat sa mint sa m`ascund dupa cuvinte,am invatat sa tac si sa fiu mereu cuminte

Orice minut e un nou inceput viata merge inainte indiferent de ce mi-ai facut

Destul! Am adunat prea multa ura! Pe ai mei o sa-i iau mereu in brate si pe restu'n p**a!

Am învãtat sã lupt,sã cred, si sã n-am teamã.Am învãtat sã fiu puternicã oricând.Chiar si atunci când altii m-au doborât la pãmânt

Nu ceda cand sti ca inca mai poti ! Ca tine sunt putine, dar ca el sunt toti

Pe mine ma iubeshte. De voi se foloseshte .Degeaba vetzi avea ce'a trequt prin mana mea

Va veni timpul cand o sa vorbim din nou.Eu o sa rad de multe daR tzie o sa'tzi paRa rau

si-mi pare rau mereu ca vb cu atata cinism,iarta-ma ca dau dovada de atata romantism,daca vrei voi fi a ta pan' la pragul disperarii,jur ca o sa fiu aici pan' la capatul rabdarii

Poate cand dorul d tine o sa ma apese o sa te caut, dar pana atunci pleaca, am alte interese

te aud cum plangi si te'ntzeleg, m'am simtzit ca tine d o mie de ori, si de fiecare data cand incerc sa o las balta si sa uit de tot, ma intorc

Totul e perfect urmatoarea lege o astept direc,iti spun sa intelegi mesaju.Eu nu sunt mama ta sa`mi cenzurez in fata ta limbajul

In suflet cu MINE De mana cu ea, Ai curaj sa`mi spui ca nu`ti plange inima? Nai Cum Sa mA uiti Asa Usor,Drag0stea Pt mN nu E De DecOR

Ma Intrebi` De Unde A Aparut` Atata` Ura In Ochii` Mei`E vina Ta`! Tuh` Mai FaQuth` Sa Te PriVeSk` Asha` Qu` Ei

O intrebi ink` 0data: " Ce s`a intamplat cu tnee`?" iar ea raspunde cam ir0nik: " Mai ai vre0 treaba tuu` cu mnee`?

ZamBetu`i FalS Ca De ObiCei! Na`i Curaj Sa Te Uiti In Ochii Ei ! Te PierZi Usor Cand VorbeSti DeSpre Acea Fata ! Care Era Preferata Ta Odata!

Înca o data, Iar si Din nou Te fac High cand tu te simti Low

Sa Taci Cand Vorbesc eu ! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu ! Nu`mi Spune PA! E Replica Mea!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candava erai totul

Ce-Mi pLaCe CaNd AlTeLe Ma ImItA! aDoR sA mI sE fAcA rEcLaMa GrAtUiTa

Unii nu ma inghit deloc si cand ma inghit nu ma digera dar cand am nevoie de sclavi, ghici ? tot ei se ofera

Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fara sa lase urme, pe bune Fa bine, alege`ti din timp drumul, Timpul se scurge printre degete, strange pumnul

ORICARE VA FI EA IN VIata TA ! NU VA PURTA AMPRENTA MEA

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele

A trait o viata-ntrega Cu baietii-n cartier N-ai sa-l schimbi niciodata Insa tu ramaï la fel

Nici sticlele de alcool, nici prafurile, nici alte femei! Nu te vor face sa uiti tot ce-a fost intre ochii tai si ochii mei

Tu stai ca altele sa uitzi de mine , iar eu i`mi bat joc de alzthi sa`mi amintesc de tine!

Te uiti ca fraieru in trecut si iti dai seama ce ai pierdut Cand ma vezi zambind frumos,iti dai seama ca esti prost! Nu ai stiut sa ma ti langa tine!Ce sa spun...Foarte bine!

M-ai vandut cand ai avut ocazia! Eu nu te vand! Te dau degeaba!

Imi place sa tin aproape doar persoanele care merita! De restul ma folosesc!

Vorbele nu au valoare,stiu ca indiferenta doare,nu te ascult,pentru ca nu am nevoie de povesti,asa ca iti intorc spatele,si te las sa vorbesti

M-am saturat sa am inima franta; de azi inainte,voi face lucrurile cum le fac baietii: amagesc si parasesc!

Iubeste-o !Nu-mi pasa! pastreaz-o de tot! Iar pe Mine,priveste-ma si LINGE-TE PE BOT

daca eu sunt subiect de barfa tu ejti o tarfa ! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta !

NOi dOi ne intelegem asa de bineee`Deoarece iubim acelashi lucru Adiq pe minee

Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fara sa lase urme, pe bune Fa bine, alege`ti din timp drumul, Timpul se scurge printre degete, strange pumnul

Incerc sa-mi aScund calvaRu numit DepreSie si ZambeSc falS pentRu buna impResie

Numai mama stie dc sunt asa fitzoasa :X Ea ma-nvatat Ea ma dezvata :X

Lacrimi care te ard atat de tare stinge`le zambind, lantul care te strange mult prea tare poti sa il rupi zambind! in fiecare zi

Exista unele femei care in loc sa-i faca sa sufere pe mai multi barbati , asa cum e firesc, se concentreaza asupra unuia pana il extermina. Acestea se numesc "fidele"

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

Esti diferita de toate si meriti sa te laud.M`ai ajutat cand mi-a fost greu de aceea meriti sa te aplaud
Imi iubesc prietenii,dar dusmanii ii ador pentru.ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor

Pentru unu sunt permisa Pentru restu interzisa

estiMereu Pe Langa Shi cred Ka N`are Rost Sa Te Mai Ashtept Te Maturizezi Prea Greu! stii? Eu Nu Sunt Ma-ta Sa Te Iert Mereu

toty ma criticati, si ma vorbiti dar va uitati LA mine de parca mi-ati fi FANI !

Nu stiu ce respecti tu, eu respect alt nivel.Nu oameni ce in momente grele isi dau refresh la caracter

Scumpule! ai grija de tarfa ta! K o sa te doara inima ! cand o sa te uiti la poza mea!

Iñiмα Tα ε Iñiмα мεα

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac

Veii` cauta privirea mea in fiecare *EA* din viata ta

N`am sa`ti spun -mai stai,chiar daca tu inca sperai.Chiar de nu mai sunt cu tine stiu ca nu ma poti uita,ia` ziua de ieri ca amintire sa ma poti simtii si maine

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x
"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal . "

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tzine la nesfarshit, nici fericirea, nici Suferintza… incearca totusi sa Zambestimereu big grin deshi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost !

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege "

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !

Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi ."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi ."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine happy

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`! "

.`Cand` baby` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa` .` o0 facE ca Si o0` feLina!

? || Baby`` nU uiTa . sh iarTa greU :: SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu! ? =x ?"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sA Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT incredereA` !"

vreau s planG pentru` n0i::nu o-sa imi cer iertare` `in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are `.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt :big grinar nu-i nimic ::: || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa "

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand."

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`. !"

[Cred] in Tine ! [Cred] in Noi ! [Cred] ca ma Iubesti! Tot ce aud in jur imi spune sa te parasesc Dar lumea e Rea ! Thu sti ca Eu nu as putea sa te parasesc ! :X

Are Talent si cand minte zici Ca e cea mai Cuminte ! Joaca teatru asa de binee zici ca e actritza din Filme !

Am trait destule.Am invatat prea putine Stiu ca RAUL niciodatha nu o sa aduca BINe {:X}}

Te crezi smecher Tu?Eu sunt mai smechera ca Tine ! Pleci Thu azi Vine althu Maine ! :X

Inainte Fetele gandeau cu INIma ! X::X Dar baietii Nu au reusith sa treaca dinkolo de Forme au hotarath sh fetele sa nu treaca dinkolo de Portofel !

O sa IUBESc ce-mi plashe ! O sa uiT ceea ce ma doare ! NU o sa ierT ce mi se gresesTe ! O sa fiu buna cu cine meritha ! Sh rea cu cine Trebuie !

Sa faci diferenta dintr alte Fete sh Fata TA ! :X SA stii ca toate Te vor da Nikiuna nu te IUBEste ca EA !Love yOU ! :X

Ti-ai pus Intrbari fara raspuns ! Ti-ai sters singura lacrimile cand el te supara ! sH nu mai vroiai sa iesi cu alcineva ! Deki hy sa ne intoarcem in trecut si spune-mi sincer? Cate promisiuni FalSe nu ti-a facuth ?

A fost Prima Ta IubirE si-n bratele lui tremurai ! :X:X Adu’ti aminte cum pielea ti-o mangaia ! Sh mai tarziu ti’a reprosat ca nu mai e Prima dragoste a Ta

VReau ce-i al meu ! SA fie al MEU! Nimeni sa nu IUBEasca ce iubesc ! DOAR EU ! :X t\Bx !

Daca in seara aceea,CAnd noi doi ne-am certat Thu mi-ai fi spus ca regreti ! Poate ne-am fi impacath !

E FaTa ce nu o vei putea uita ! Ea nu mai stie ce e dragostea dar intr-o zi poate iisi va adduce aminte::Si atunci va fi din nou EA ! doar a TA ! :X

VOi va laudatzi c`ati fost in pathu Lui ! Eu ma mandresc ca am inima Lui :X!

SPui mereu ca nu ma vrei da tie dor de ochii mhei ! numai vrei ? Numai suporti dar iubirea tot mi-o portzi ! :X

Nu e vina mhea ca o folosesti pe ea sa ma faci geloasa ! Orikum tot tu te oftici cand vezi ca nu imi pasa !

CRezi ca iimi pasa cu cine o arzi mai nou ? )? In nici un caz ! acum altu` e viata mea ! credeaI ca sunt fraiera ta ///? Nu papusel ! Lucrurile nu stau asa ! in viata mhea a aparut altcineva!

Suntem al draq de nebune! Ori O punem! Ori n’O punem !Inca’O demonstratzie sh facem senzatie! :X

Arata-I ca o Iubesti ! Nu fi prost! Puneti-ti draq sh thu makAr o data inima in folos !

Ea a fost indragostita de Tine ! dAR thu ai dezamagitho Boule !

Are faţa de fată cuminte ,de park vrea ceva Cand zici nhu are nik:: ii zici :: Nu plange mha Iubithaa ! ;x;

Shi ia zi fha?Pana la urma ce te oftiici! CA sunt mai Buna ca tine ?:X Sau ca priethenul tau se paorta mai Bine cu MINE decat cu tine !:

Nu ejti decat o marioneta! Si-ti dau impresii.Ca ejti ‘’vedeta’’ .Ma faci sa rad .Esti chiar penibila ! Dar thu te crezi ‘’irezistibila’’!

Aseara am dormit cu tricoul tau langa mine,Am inchis ochii si puteam sa jur ca e pe tine

Ma ajuti sa trec peste mOmenteLe greLe. esti ceL mai frumOs refren dintre tOate pieseLe mele!

Acum pot să ascund fiecare lacrimă ce-mi cade pentru că am crescut,cică acum sunt mare,iar câteodată nu-mi permit să arăt cât de mult mă doare.

E doar un vis frumos care se tot repeta,si doar in visul meu gasesc lumea perfecta

Invatsa`ma sa nu mai gresesc , invatsa`ma cum sa vorbesc ! Fa`ma tu sa mint , fa`ma sa spun ce simt , fa`ma sa nu ma prind , fa`ma tu mai buna`n timp

Nu merita sa plangem, sa ne distrugem dintr`o greseala.la varsta adolescentei orice pas gresit face parte din viata normala

Ce iti ofera o zdreantza,un amic sau vre'unu,n-ai putere,strangi din dintzi si ca prostu dai cu pumnu

Acum ecoul tau iti spune asa: "Chiar daca`ai puterea s`ascunzi, tzi`este inca dor de ea!

As fi vrut pe cineva care sa`mi spuna "va fi bine"```` doua sfaturi sa`mi dea atunci cand nu ma tzine``` si in brate sa ma ia cand inima spune "in fine"
Mi'e destul cat am am avut rabdare nu te las sa'mi calci viata'n picioare,m'ai pierdut tot pe greseala ta,nu regret ca n'am ce regreta

In fiecare zi care doar teoretic O traiesti`,E greu sa iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti

Stiuu ca te-a durut cand m`ai vazut cu altul, te-am ign0rat cand te-am vazut E0 stiuu ca t` d0are, dar nu uita, asa ai facut sh tuu cand ai f0st cu ea

Chiar dacă el n-o să'ţi mai spună "Noapte Bună" Sau pe stradă "Bună" Ai prietene care te sună. Ca să'ţi spuna "Fată, eşti de 1000 de ori mai bună decât aia pe care o sună!

Ce aveam de mult avem şi acum, dar mai intens: o prietenie strânsă şi`un suflet imens. Oricând putem spune că ne ştim dintotdeauna, în momentele grele ne-am întins una alteia mâna

N`am zis ca nuu t` aud, am zis d0ar ca nuu t` askult, tuu m` vb`esti d0ar d` rauu N`am timp d` sufletul tauu, am 0 treaba imp0rtanta, s` devin mai figuranta

Vreau sa stii ca mi se rupe , de ce faci , de ce zici , de ce vrei . Ma intelegi? Sau iti spun altfel?

Barfa e reclama fara Plata , Deci barfeste Fata , Oricum eu voi fii mai castigata

Stiu ca a trecut nu va mai fi ca la inceput, nu credeam ca-mi va fi greu, am fost noi, acum sunt eu

sunt FEMEIE FARA SUFLET happy EU las OMU fara ZAMBET

Nu sunt perfecta,nici nu vreau nici nu pot,prea multe complicatii care n`au nici un rost,m-am saturat de scarbe care doar mint frumos,si daca nu-ntelegi inseamna ca esti un prost

Acum ma`ntrebi cum o duc,ce`am mai facut,Inainte nu`mi ziceai nici makar "salut" Esti doar un sclav fals printre fratii mei falsi, Iti spun numai 4 litere:MARS!

Vrei sa ma schimb!? Schimba`te tu primu`Tu esti doar personaju`, Iar Eu Fac Filmul

daca vreodata iti vine sa plangi,suna-ma,nu promit ca te fac sa razi dar pot plange cu tine,dar daca nu raspund,vino l mine ca s-ar putea sa am nevoie d tine

Nu fi trist ca m'ai pierdut fi fericit ca m'ai cunoscut Daca vreau Te pOt avea! DEpiNde de DecIzia Mea

Stiu ca ma vrei Stii ca te vreau Si tot ce`mi ceri eu am sa`ti dau Sufletul meu inima mea Indiferent cat m`ar costa

Si` pOtzi sa tzipi ca nu te aud` Si` pOtzi sa plangi ca nu te vad` Si` pOtzi sa pleci ca nu te caut` Si` pOtzi sa mOri ca de tine nu mai imi pasa

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara .

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`! "

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie .ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi !

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa .imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza ! "

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

StOp ! Inchei aiCi pentru ca dOAre ! Dak ar fi sa curGa lakrimi` Saa CurGa Aleee Talee Fie rOataa Si patrata tOt Se Mai intOarce O Dataa

Sunt do0ar o perso0ana realista !cuvantul no0i nu mai exista

Singura prietenie de pret este cea care s-a nascut fara motiv

Nu.tSi spun ca aLtele "Te rog nu ma uita" eu itSi spun uita-ma de vei putea! viatSa fara mine este mult mai grea

»Ia.tsi` gandu` de la iubithu* meu big grin Pe mne m.a iubit sh` ma va iubi mereu hee hee) Jumatatea lui sunt eu batting eyelashes Cum te.ai putut gandi waiting Ka pe tne`te va iubi?phbbbbt Kand tuh` esti o " martaloaga data naibii' El tia spus ca te iubeste happy Dar la tne nici nu se gandestehappy FraierOoo!
»Te iubesK !love struck

• ;x•Nici nu-mi amintesc de cand stau aiciღ♥ღ •De cand tot astept sa ma ridiciღ♥ღ •Ce rost are timpul, daca nu suntem noiღ♥ღ •Pentru iubire-i nevoie de doi!ღ♥ღ •

happy``Parfumul meu in Bluza tha batting eyelashes Stilul meu in mintea tha` Privirea mea o vei cauta in fiecare "ea" din viatsa tha ``happy `` ;x

• ;x•Poate maine o sa fie mai bine`` : ( !

batting eyelashes [ ]Esti >Aja ca nu mai comnta happyTinee inima mea batting eyelashes Fa ce vrei cu ea happy Dar promite ca n-o dai la nimenea :d Vreau sa fie doar a tha [ ]

Pentru el as muta muntii din locღ♥ღ Pentru el as opri timpu’ pe loc, as scoate piatra din focღ♥ღ As face tot fara regrete ღ♥ღ Nu ma joc, in joc sunt sentimenteღ♥ღ

Si stii bine ce te asteapta acasa : O felina buna, blanda dar periculos de geloasa love struck Te iubesK !

Ptr. ca am puterea sa zambesk` cand vreau ,nu cand trebuie love struck

» Eu` ash` vrea o lume[;x] numai ptr. Amandoi;;]…ღ♥ღ O lume cu soare;;] fara vant;]] si fara ploi;;] … ღ♥ღ batting eyelashes [love struck]

»Sufera cel ce iubeste chatterbox/ cel iubit isi` bate joc ``: ( !

Vorbesc in fiecare zi;;] sunt impreuna;;] ღ♥ღDar nu se tzin de mana ;;] [love struck]

**Singura lui pasiune sunt eu happy ;;] Restu`[;x] sunt doar placeri ;-j**

Temptation : ))) smug !

De ce nu esti aiciღ♥ღ
Sami spui cu un sarutღ♥ღ
Ca ma iubesti prea multღ♥ღ
Sa plangem impreunaღ♥ღ
De ce nu esti aici?** ღ♥ღ

#.Never be alone`!love struck .#

Smile for me ! happy

♦ Un ßăяßaт nu îşi dovεdεşтε ßăяßăţia pяin număяul fεmεiloя ¢u ¢aяε a fosт , ¢i pяin număяul fεmεiloя pε ¢aяε lε-a яεfuzaт , spunându-lε :
" A¢asă mă aşтεapтă fεmεia pε ¢aяε o iußεs¢ " ♦

Spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta

Don’t love & cry happy f*ck and smile

1 , 2, 3 ,4 ,5 ,6 ,7 happy moamaa laughing cati prosti imi citesc stautsul laughing)

"ieri ma iubeai astazi ma urasti"

Era seara putin trecut de ora noua, afara deja incepuse sa ploua ea vroia sa vina sa'l mai vada, dar el mintind ii zise ca are alta treaba

Dragostea nu e asa,trebuie sa crezi cu toata inima ta happy Nu voi mai privi inapoi,doar eu am crezut in noi !

Stiu asta love struck Ti-e dor de el si chiar daca ti-ai promis ca-l vei uita,nu reusesti

Ieri eram impreuna azi esti cu alta de mana

Nu stiu cum o să trec peste baby love struck fără să-mi pese `

Un moment mai greu happy o perioadă nefastă big grin Poate mai putem salva ceva din relatia noastră

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonu in mana,a trecut aproape o luna.si el tot nu suna

O poză cu noi trăieste in amintiri . Mi-e dor să te intorc, să te iubesc din priviri.

Si acum ma gandesc numai la noi . Au trecut de mult vremurile in doi

Incerci sa-i uiti imaginea desi iti lipseste,sa auzi vocea care iti spunea ca te iubeste.

Mai bine mă ucid in lacrimi si tristete . Decat să mă omori cu gandul, să nu-ti pese .

Acum vorbesc de noi . Si uită-te in trecut si nu ne vezi pe amandoi .

Asa ca zic hai du-te. esti liber sa pleci.Pleaca unde vrei sper sa nu te intorci in veci. :]

Și te dărâmi singură încercând să te ridici, când îl vezi în fața ta . . simți că pici .

Și te gândești că nu poți fi acolo,și doare, că ai vrea asta dar nu ai ce să faci și plângi în continuare .

Sufar, te iubesc, vreau sa ne casatorim sa avem multi copii, sa stau acasa sa-ti gatesc. Sunt destul de matura? Chiar nu stii ce pierzi. Te iubesc mult de tot.

Asta, ori ai putea sa nu pui niciun status si sa iesi la suc, prajitura sau orice altceva vrei, cu alti baieti si sa treci peste pentru ca tipul ala e naspa. Vei gasi altul mai bun. Are balta pesti.

Sunt cateva si de tristete, despartire happy
Ai aici si descrieri si statusuri
Tot ce vrei :*
Sper ca te-am ajutat
Mai gasesti pe net foarte multe :*

3 răspunsuri:
| Ana_5069 a răspuns:

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el,zambesc fara sa vreau!
Stiam exact ce fac,nu m-am pierdut cu firea! ura e un sentiment mai puternic decat iubirea.
Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete.
Credeam, crede-ma, in orice zambet. Fugeam de tot sperand sa fug de orice urlet.
Imi pare rau pentru toate greselile pe care le-am facut :* mi-am dat seama ca pe tine te iubesc enorm de mult!?
M-ai invatat sa rad dupa atatea probleme; x. Si tot langa tine am invatat sa scap de ele >; d

2 inimi ce vor rula la nesfarsit.Lumea asta e plina doar de prosti ce s-au iubit;|.
Te rog sa nu ma faci sa zambesc fara motiv, nu ma face sa cred ca e ceva daca nu e nimic!
"Friendship is the beginning of love, but love is the reason why best friends broke.
Sometimes the heart sees what is invisible for eyes!
Can you forgive me for trying again?
Hey, you were (was) so easy to love. But wait, I guess that love wasn't enough.
On the first page of our story, the future seems so bright.
You are my favourite song; x
I could never find the words to say 'stay'
Night keeps all your heart.
Every inch of me is breaking.
If you're luky enough to be different, don't ever change!
I tried to hold on but it hurts too much.
Maybe part of loving is learning to let go.
Let me hold you for the last time. It`s the last change to feel again.
But you still have all of me.
. But down the road the sun is shining; x
My head says, "who cares." But then my heart whispers, "you do, stupid."
I will never regret you or say that I wish I'd never met you, because once upon a time you were exactly what I needed.
I’m going to smile and make you think I’m happy, I’m going to laugh, so you don’t see me cry, I’m going to let you go in style, and even if it kills me - I’m going to smile.
"Când ranim, ranim cu adevarat! Dar când iubim..."
Nu m-ai pierdut atunci, dar m-ai pierdut acum.

Sper că îţi vor fi de folos. love struck

| Manuela_6166 a răspuns:

1. De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa? De ce atunci cand o gasesti, o inseli cu prima zndreanta proasta?!
2.Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi

| Iiioana a răspuns:

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el, zambesc fara sa vreau!
Stiam exact ce fac, nu m-am pierdut cu firea! ura e un sentiment mai puternic decat iubirea.
Nu exista fericire de care sa-ti amintesti fara tristete.
Credeam, crede-ma, in orice zambet. Fugeam de tot sperand sa fug de orice urlet.
Imi pare rau pentru toate greselile pe care le-am facut :* mi-am dat seama ca pe tine te iubesc enorm de mult!?
M-ai invatat sa rad dupa atatea probleme; x. Si tot langa tine am invatat sa scap de ele >; d

2 inimi ce vor rula la nesfarsit.Lumea asta e plina doar de prosti ce s-au iubit;|.
Te rog sa nu ma faci sa zambesc fara motiv, nu ma face sa cred ca e ceva daca nu e nimic!
"Friendship is the beginning of love, but love is the reason why best friends broke.
Sometimes the heart sees what is invisible for eyes!
Can you forgive me for trying again?
Hey, you were (was) so easy to love. But wait, I guess that love wasn't enough.
On the first page of our story, the future seems so bright.
You are my favourite song; x
I could never find the words to say 'stay'
Night keeps all your heart.
Every inch of me is breaking.
If you're luky enough to be different, don't ever change!
I tried to hold on but it hurts too much.
Maybe part of loving is learning to let go.
Let me hold you for the last time. It`s the last change to feel again.
But you still have all of me.
. But down the road the sun is shining; x
My head says, "who cares." But then my heart whispers, "you do, stupid."
I will never regret you or say that I wish I'd never met you, because once upon a time you were exactly what I needed.
I’m going to smile and make you think I’m happy, I’m going to laugh, so you don’t see me cry, I’m going to let you go in style, and even if it kills me - I’m going to smile.
"Când ranim, ranim cu adevarat! Dar când iubim..."
Nu m-ai pierdut atunci, dar m-ai pierdut acum.
Funda? :* puppy dog eyes