| Geo_Georgiana_1997_BCJr a întrebat:

Buna TPU sad As vrea un mesaj ceva un status .....pt iubitul meu finca el va pleca in Anglia si nu stiu daca se v-a mai intoarce :'(
....adica stiu ca se va duce sa lucreze dar stau si ma gandesc ca poate intre timp v-a da de o alta persoana si se v-a indragosti de aceea ea... :'( fundita :'(

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Poate pentru fostul iubit thinking

| blAster85 a răspuns:

Pai daca eu ca baiat as primi un asemenea mesaj la ce te-ai astepta sa ma gandesc? nu la faptul ca iti este frica de o despartire? sau ca vrei sa imi dai liber... daca te iubeste te va astepta si tu la fel....ai putea sa-i spui de ex"nu uita de mine, nu uita ca te iubesc, etc etc, mesajele astea trebuie sa vina de la tine nu de la alte persoane.

| SorinelF86 a răspuns:

Ce fel de mesaj? de adio?

| Geo_Georgiana_1997_BCJr explică (pentru SorinelF86):

NU DE ADIO...
de exemplu daca ve-i gasi pe alta aminteste-ti ca... nu stiu

| SorinelF86 a răspuns (pentru Geo_Georgiana_1997_BCJr):

Nu cred ca ar fi util un status, ci mai degraba sa-ti put tu sentimentele intr-un text, ce simti ce parere ai ca pleaca si putina teama ca nu va mai fi la fel cu timpul