| TanaseAnaMaria a întrebat:

Aşi vrea sa ma ajutati.Maine ne va dă carnetele de note si am emotii.Cum aşi putea lipsi de la scoala dar problema este ca maine trebuie sa merg si la salaultumesc! Ofer o funda mare!☺

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce crezi ca iti modifica careva notele daca lipsesti de la scoala?

| danutzu96 a răspuns:

Nu inteleg mare lucru din ce ai scris.

| TanaseAnaMaria explică (pentru danutzu96):

Da pentru ca telefonul meu face corectari...Si app daca nu ai un raspuns nu mai răspunde.Si trebuie sa merg la sala (aia scrie acolo)

| danutzu96 a răspuns:

Nimeni nu o sa vrea sa iti modifice notele sau sa iti omita sa iti treaca notele proaste in carnet! A incercat un coleg cu diriginta si nu a mers... Ce poti este doar sa iei note mai de aici in colo!

| TanaseAnaMaria explică:

Nu dar mai trag de timp