| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna metoda de a spune unei fete ca o iubesti?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Prima data ii dai cu vrajeala, iar dupa aia dupa ce ai prostit-o ii spui ca o iubesti. Glumesc. Fii sincer, fii tu insati, discuta cu ea pana ajungi in momentul favorabil, apoi spune-i.

| RAY a răspuns:

Ce crezi ca rezolvi cu asta? te va iubi mai mult sau ce, sunt vorbe atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

important e să-i spui, și mai ales să-i arăți, n-are importanță cum.

| CristinaSNC a răspuns:

Te duci la ea si ii spui ca o iubesti. Daca reactioneaza bine, ai noroc. Daca nu, ii spui si tu ca ai glumit laughing

| Voidwithin a răspuns:

Respiri adanc si ii spui ce ai pe inima.

| ThePuffy a răspuns:

Te duci in fata ei si ii spui laughing nu glumesc.

| JohnnySilverhand a răspuns:

Direct si in fata daca nu esti timid, daca esti timid, pai mult noroc. Nu ezita niciodata, ca o poate lua altcineva înaintea ta.