| Ryuzachi a întrebat:

care este cel mai romantic anime pe care la-ti vazut?

5 răspunsuri:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Inuyasha, urmatorul nu e chiar anime dar il ioubesc si o sal iubesc mereu : lilim kiss sper ca te-am ajutat

| cosminjuve a răspuns:

Sconcsul,priveste avantajele nu o sa ai nevoie de parfum niciodata.

| DanteR a răspuns:

Clannad as recomanda eu deoarece este un Anime foarte atingatorwinking

| camelia15 a răspuns:

Ar fi Clannad, Kimi ni todoke, Bokura ga ita, Lovely Complex, Hiiro no kakera, Ano natsu de matteru, Sukitte ii na eu, Kamisama Hajimemashita, Tonari no kaibutsu-kun, Ano hana, Kaichou wa maid-sama, Brothers Conflict. Asta este tot ce am in lista mea pentru acest gen. Daca mai ai nevoie si de altceva, nu ezita sa ma intrebi! Sper ca ti-m fost de ajutor!

| SukyViBritania a răspuns:

Sukitte ii na eu, Bokura ga ita.