| Kanobi a întrebat:

Buna TPU

Cat costa o cutie de laxative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ungureanu90 a răspuns:

Depinde ce vrei, dacă vrei laxative (prafuri) poți să folosești Ciocolax (8 lei), 30 capsule purgative sau Caslax Laxativ (13 lei), 20 capsule purgative.

Dar dacă vrei pastile, îți recomand Dulcolax (8 lei), 30 capsule tip pastilă.

| Alexandru_Alex_1992_ogka a răspuns (pentru Ungureanu90):

Ciocolax am gasit numai pastile ele se dizolva in apa?

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Vrei sa faci farse? laughing), du-te la farmacie si intreaba, preturile difera de la farmacie la farmacie

| Kanobi explică (pentru Bianca1001Bia):

Nuu...vreau sa ma razbun pe fostul iubit big grinwinking

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru Kanobi):

Aoleu, du-te repede la farmacie si ia de urgentaa!""!