Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2754161intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
13 Sep
SATI 251.539AFISARI
117.366VIZITE
103.632V. UNICI
16 Decembrie 2011
OLumeDeVise intreaba:

Buna TPU! happy caut statusuri de indiferenta, de fite... M`ati putea ajuta confused? Multumesc anticipat :*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 16 Decembrie 2011 18:01
    Stefania96dfg a răspuns:
    Stiu ca sunt multe dar daca iti faci timp sa le citesti vei vedea ca sunt pe placul tau big grin
    Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme !

Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…

Degeaba existi daca nimeni nu stie nimic de tine

Tine minte ca ... o lacrima adevarata e rece ...

Merg mai departe si le las pe toate`n spate . Fapte consumate si vise spulberate

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

» E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele ! ♥

Uneori, îmi place să testez oamenii. Nu pentru că nu aş avea încredere, ci pentru a vedea cât de mult ţin ei la mine. ♥

• E aşa frumos când călătoreşti noaptea şi este cineva care stă treaz doar ca să te aştepte. ♥

Dacă voi cădea în incercarea mea de a-mi îndeplini visele...Nu-i nimic. Pentru că voi invăţa din nou să zbor.

» Zâmbeşte. De ce ? Pentru că poţi ! ♥ =D

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.

~ Uneori, când asculţi o melodie tristă şi priveşti în jurul tău, îţi imaginezi întreg videoclipul...

Viata n-are maini, dar tot ne mai da cate-o palma.

Fa-ti prieteni noi, dar nu-i uita pe cei vechi!

Ca sa fi fericita iti trebuie putine lucruri, Important e sa le ai !

Unii oameni nu realizeaza uneori cat de mult ti la ei si ca ai fi dispus sa iti dai viata ca ei sa fie fericiti.

Sentimentele sunt cea mai dura arma!

Pastreaza copia,Dar nu uita originalul

Cand iubesti pe cineva nu e pentru ca asa vrei,ci pentru ca asa simti...

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un lOoK d bad g!rl . O inim@ d goOd chiLd . Eu pot sa fiu ca si tine Oricand . dar tuh qa mine Nikiodata.

N-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii...
  • 30 Mai 2012 18:36
    EuBorak a răspuns:
  • 18 Aprilie 2012 21:12
    Girls741 a răspuns:
    Iti va fi dor poate'ntr'o zi...cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin...==> destinul meu e altul!

Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte... da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

"Cate s'au spus.cate s'au dus.nu' ma mai doare...cu orice zi'n plus...sunt mai sus! restul'. doar vorbe goale!"

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
    Zambesc din nou`.
    asta`i tot ce conteaza`.

Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare

Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare

Unii nu ma plac si-mi spun ca sunt nesuferita, tocmai din acest motiv in fata lor par increzuta.Eu sunt independenta, imi place tot ce fac, Traiesc clipa la maxim, totu-mi e pe plac.

Ea mi-e ca o sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dupa culise, iar cand cortina a cazut, veselia a inceput \

Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!

~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´!
    Totul s-a terminat. Asta e soarta.
    De fapt ma bucur ca e gata. Tu in stanga. eu in dreapta.

Daca imi pare rau de ceva in viata mea.
    e ca ti'am zis sa pleci cand te puteam ierta.

Ia'ma de mana.
    Hai sa trecem peste toate impreuna.

Te voi pune pe primul' loc indifierent de ce se va intampla.
    pentru ca tu esti doar al meu, iar eu mereu a ta

Hai sa fugim, sa evadam. Hai sa plutim, sa zburam.
    Hai sa zambim, sa visam. Hai sa traim si sa uitam

Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare!...
  • 18 Aprilie 2012 21:13
    Girls741 a răspuns:
    ->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare

Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare

Unii nu ma plac si-mi spun ca sunt nesuferita, tocmai din acest motiv in fata lor par increzuta.Eu sunt independenta, imi place tot ce fac, Traiesc clipa la maxim, totu-mi e pe plac.

Ea mi-e ca o sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dupa culise, iar cand cortina a cazut, veselia a inceput \

Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!

~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´!
    Totul s-a terminat. Asta e soarta.
    De fapt ma bucur ca e gata. Tu in stanga. eu in dreapta.

Daca imi pare rau de ceva in viata mea.
    e ca ti'am zis sa pleci cand te puteam ierta.

Ia'ma de mana.
    Hai sa trecem peste toate impreuna.

Te voi pune pe primul' loc indifierent de ce se va intampla.
    pentru ca tu esti doar al meu, iar eu mereu a ta

Hai sa fugim, sa evadam. Hai sa plutim, sa zburam.
    Hai sa zambim, sa visam. Hai sa traim si sa uitam

Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare!

• Spun ca nu`mi pasa, ba`mi pasa sa stii. Spun ca o sa plec azi, dar o sa ma`ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi`e dor, sincer mi`e dor. Spun ca sunt ok, dar de fapt nu mi`e usor.

Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege

Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el

"●Tsinn` langa mine;* doar` pe;;] cinee ` iubesc;; x. De restul`; doar` mah :] folosesc`;>`!●"

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant....
  • 26 Februarie 2012 19:22
    Ioana0308 a răspuns:
    ♥Fa nu te uiti la tine? Te iei dupa mine da Nu-ti iese bine!
    ♥Normal e sa te jignesc cand ma copiezi dar dc frate? Imi dai importanta da stai la distantalaughing
    ♥Stai cu ea de ceva timp dar am venit eu. Cand mai vazut ai lasat-o Sa planga zicandu-ti ca o sa regreti da tu erai orb de iubire...N-am ce face fa Is mai buna k tine
    ♥Priveste si Invata.Nu's mereu generoasa da's ambitioasa!
    ♥Adevarul doare nu-i asa? Uita si nu te supara cand altii te striga pe numetongueROASTO SAU PROSTULE!
    ♥Printesa din padurea adormita? Te crezi la bal? Arati k dracu s'arati BANAL
    ♥Am trait s-o vad si p'asta...Te dai la mine da nu'ti sta bine!
    ♥2 cuvinte "te" iubesc" care mi le spui sunt din inima da am invatat sa nu cred in asa ceva.De aceea nu ma va durea cand imi vei zice ADIOO
    ♥Taci cand vorbesc eu.Nu'mi place sa minti atata timp cand mint si eu.Nu'mi place sa spui [pa]-Asta e replica mea
    ♥Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fite MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca sa ma aiba cu Vrajeala
    ♥Ce te uiti asa la mine? N-ai mai vazut vedete?
    ♥Sexy Sexy stiu ca ma vrei Da cu 2 3 cuvinte m'pare rau da bumi convine!
    ♥Eu sunt unicata, adevarata nu ma compar cu una k tine!
    ♥Intorci capu' dupa mine. Evident k ma placi.Ai o fata langa tine pe care'o displaci!
    ♥Am figuri.da recunosc Tie Ciuda cumva? Vezi ca am noroc cu ele Si am o mare placere
    ♥Multi ma intreaba.Auzi Nu te-a durut cand ai cazut din cer?[ingeras dulce]
    ♥Crezi k daca pui te iubesc la status o sa plang dupa tine? Du-te mha daci k' iti place de mine
    ♥Am ramas cu gura cascata cand am vazut ca esti asa de proasta
    ♥Hai vezi-ti de tarfa ta! K te doare inima cand te uiti la poza mea!
    ♥Vezi tu...momentan nu' vreau sa ma uit in jur.K te vad pe tine si-mi vine sa'njur
    ♥Prostia Domina la tine'n cap.K tu'l ai pe umeri dar e gol de fapt

cam atat! Am o gramada da m-am plicti deci...
  • 18 Aprilie 2012 20:25
    iiAlcolicSmile a răspuns:
    •Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

•Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

•Sa ai grija cum te porti cu mine` daca` mai vrei sa` tin la tine`! Ca sunt prea dulce` cum ma` port cu tine`, n`am aere ca si tine`

•Hey`, strange`ma in brate`! Daca` vrei sa` intelegi ce e`n inima mea te rog nu` mai pleca`

O sa-mi intelegi problemele la timpul` potrivit!

Imi pare rau`, dar n`am pret! Te simti proprietarul` meu, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` si chiar daca` ar fi asa esti departe de premiu`!

N`ai curaj sa` ma lasi, sa` traiesti fara mine`! Ca nu` poti sa` respiri, atunci cand eu nu` sunt langa tine`!

M`am schimbat si pot visa acum! Nuu` mai vreauu` sa` cer, voi obtine` oricum!

Si nu`mi pasa de nimic! Imi traiesc viata dupa` bunul meu plac

Frumusetea se deduce inca` de la primuu` zambet, d la prima privire de la primuu` cuvant.

Mi`e dor sa` te privesc fara sa` spun nimic. Mi`e dor sa` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea si-ai umplut doru` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este de` ajuns acest sentiment ascuns, ne tine uniti pe amandoi si suntem doar noi

De atat barfa m`am intoxicat, dar sa` stii` ca omul` nebarfit e om ratat

Lupta pentru cine te iubestee`, baga`ti pla`n cine`ti greseste`!

Eu nu` cred in tacere, nu` vreauu` sa` taci!

Secretuu` este sa` risti, sa` te simti binee` si sa` castigi!

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă, iubită si amică. poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
    #. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza...
  • 10 Februarie 2012 21:27
    Beatrice_Betty_1997 a răspuns:
    Am si eu o intrebare. cum se dezactiveaza contul?