| Yuliana17 a întrebat:

Caut un program de editat pozele, mai precis vreau sa lipesc poza mea langa Ex: Jessika Alba, sa para exact ca si cum as fi facut-o impreuna cu ea happy, am vazut ca multi fac asta, isi lipesc pozele cu fel si fel de actori, cantareti, si pare interesant.Deci vreau cateva denumiri de programe daca se poate sau link nu-i problema.

Va Multumesc! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| ladybug17 a răspuns:

Buna 1 Eu folosesc pizap.com pentru a decupa fotografiile, este foarte usor de folosit si chiar da rezultate foarte buneee!

http://pizap.com/
1- dai start
2- alegi optiunea din mijloc, "edit a photo"
3- selectezi "upload"
4-apoi selectezi o fotografie la alegere din pc -ul tau [ cum ar fi cu vedeta pe care vrei sa o ai alaturi de tine in fotografie ]
5-Deasupra fotografiei ai urmatoarele optiuni "add a border"," add cuttout" si "add photo " Selectezi optiunea din mijloc [ adica "add a cuttout" ]
6- Selectezi fotografia dorita de tien[ de exemplu poza cu tine pe acre ai vrea sa o a; aturi vedetei ]
7-Desenezi cu acel verde care iti va aparea, ce vrei sa scoti din respetiva poza [ aici fiind tu ]
8-Dai finish apoi atasezi decuparea in fotografia selectata anterior!
9-Dai Save sus, apoi download si gata!

Sper ca ti-am fost de jautor! Bafta sa speram ca iti va iesi ceva! :)

| Yuliana17 explică (pentru ladybug17):

Multumesc! da, mi-ai fost de mare ajutor, am reusit! :*

| ladybug17 a răspuns (pentru Yuliana17):

Ma bucur foarte mult ca ti-am fost de ajutor! happy