| NoName0x0 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allwiew X1 Soul Xtreme? Ati avut sau cunoasteti pe cineva care are? Stiti cumva la ce magazine mai este in stoc?

Răspuns Câştigător
| Chinezw a răspuns:

Si pareri pro si contra despre telefon? =pareri nu stiu ce sa iti dau. dar din ce am vazut din specificatiiii, se merita.
fata de restul telefoanelor de renume pret - calitate pare bun, stiu ca ALLVIEW au inceput sa faca telefoane bune.

tu vrei sa il iei la abonament sau liber?

3 răspunsuri:
| Chinezw a răspuns:

Lista Preturi - ALLVIEW X1 XTREME 32GB BLACK

http://www.price.ro/preturi_allview_x1_xtreme_32gb_black_953467.htm

| NoName0x0 explică (pentru Chinezw):

Voiam sa stiu daca mai este in stoc la Germanos, Orange sau Vodafon. De preferat NU la Vodafone fiindca am avut ceva probleme cu telefoanele de la ei. Nu stiu daca e o coincidenta... Si pareri pro si contra despre telefon?

| NoName0x0 explică (pentru Chinezw):

La liber. Mai e in stoc? In general cat sunt pe piata de la momentul aparitiei telefoanele?

| Chinezw a răspuns (pentru NoName0x0):

Si pareri pro si contra despre telefon? =pareri nu stiu ce sa iti dau. dar din ce am vazut din specificatiiii, se merita.
fata de restul telefoanelor de renume pret - calitate pare bun, stiu ca ALLVIEW au inceput sa faca telefoane bune.

tu vrei sa il iei la abonament sau liber?