| Aurelian_Ştefan_1995 a întrebat:

Ce să aleg dintre iphone 5 s nou si Samsung s6 edge (1800 lei, mana a 2 a)?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| Paulystar a răspuns:

IPhone 5S. E mult mai ok si peste un an nu te vei pomeni cu el hack-uit sau stricat, toti prietenii mei aveau Galaxy S7, insa eu am ramas cu iPhone SE. Peste o luna/doua au inceput sa fie gelosi ca telefonul meu merge i ca struna, pe cind al lor deja macar odata crapase, se incarca greu, se descarca usor, in genere asta e problema Android

| Pasarin_Adrian_2000 a răspuns:

Iphone. daca zici ca e nou atunci ia-l. daca ambele erau noi, as fi zis Samsung, dar mai bine iei un iphone 5 s nou decat un Samsung s6 edge la mana a II-a ( parerea mea)

| AgustD a răspuns:

Samsung s6 egde.