| Cristina_6184 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Anul acesta am terminat generala si acum merg la liceu. Fostii mei colegi ma intreaba cati colegi am dar nu stiu cum as putea sa imi gasesc clasa.Sunt la liceul Economic transilvania din Mures, profilul turism si alimentatie. Ma ajutatii?

3 răspunsuri:
| Anailyn a răspuns:

Te duci la liceu si te uiti pe usa ca trebuie sa scrie clasele. eu nu stiam exact clasa mea, o stiam de la o colega, dar am aflat si eu mai exact la premiera, am fost atenta cand a strigat clasele si numele elevilor, si cel mai important, fi atenta cand striga numarul clasei, ca eu am avut clasa la parter si am cautat disperata in toata scoala dupa clasa mea pentru ca n-am auzit nr de galagia de afara. deci, bafta bobocel:*

| clausweet a răspuns:

Intrebi un profesor de pe acolo sau scrie pe usa ce clasa y si ce profil...cred ca tu o sa fi la D (economic)

| lagcgji a răspuns:

Nu e neaparat sa fie in D. de ex sunt la acelasi probil si sunt in B... Numele dirigintei/dirigintelui daca il stii cauta pe clasa trebuie sa scrie numelebig grin Bafta la liceu boboc:* :]