| Someonefromtheshadow a întrebat:

Bună TPU!
Cum pot sa aflu intr-un mod cât mai discret dacă un băiat mă place?
Adică, acum 5 zile am fost în excursie și era și el acolo. Erau unele momente când era doar pe lângă mine, iar apoi momente în care mă ignora.
Mă privea mereu si-mi zâmbea.
Acum o zi l-am întrebat dacă place pe cineva și a zis ca "da".
Habar n-am ce sa fac.

1 răspuns:
| DJBlade69 a răspuns:

Tinand cont ca suntem in secolul tehnologiei poti afla daca are Ask si ii pui o intrebare acolo cu anonimul evident. Daca nu incerci prin alte persoane sa aflii. Vezi si tu cum se comporta. Daca continua sa se uite la tine si sa-ti zambeasca ai 85% sanse sa ii placa de tine! Succes!