| SpeșălGirl a întrebat:

Cunosc un baiat de un an.El mereu cand ma vede imi face complimente si se comporta special cu mine.Saptamana sta l-am chemat pe afara si a spus ca are de invatat pentru sfarsitul saptamanii, pentru un examen si dupa m-a intrebat daca o putem lasa pe saptamana viitoare.I-am zis ca da si a zis ca atunci asa ramane.Intrebarea mea estebig grinaca nu mai spune nimic saptamana viitoare, sa ii spun eu:"Hei, ce faci? Mai iesim?", sau sa nu ii mai zic nimic?

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Buna!

Eu cred ca o sa zica, daca nu ii amintesti tu!

| raicard a răspuns:

Daca mi te place, cu adevarat, o sa iesiti, si, nu doar "saptamana viitoare". daca n-o sa zica nimic, ia-ti gandul de la el happy