| HenriettaHeni a întrebat:

Buna TPU big grin!
As vrea sa stiu cum sa devin mai populara, ca sa am mai multe like's la pozele de pe facebook, si cum pot sa fiu prieten apropiat cu baiatul de care imi place ( suntem colegi de clasa big grin ), si as mai vrea sa stiu cum pot sa am prietene bune, fara ca ele sa ma barfeasca etc. Multumesc dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Aoleu,toate alerga dupa popularitate, it's funny. ( la intrebarea asta fa ce ti-a spus "JustLove23".
In legatura cu cealalta intrebare, prieteni/e bune/i gasesti foarte rar, si in legatura cu baiatul, spune-i ce simti, stiu ca e greu.Iti tin pumnii!

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Mhm, si daca nu va deranjaza si sensul vietii va rog, cum sa fii foarte bogat si famios si de succes in acelasi timp.

ca sa ai multe likeuri pe fb trebuie doar sa nu fii urata. cu cat arati mai multa piele cresc likeurile. nu vrei sa fii prietena cu baiatul de care iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozeazate in locuri remarcabile inceraca sa-ti faci selfie si sa observi le ce dau like prietenii tai poti sa dai likeuri la mai multe persoane iar 70%din ei iti vor da inapoi succeswinking

| DJBlade69 a răspuns:

Ca sa devii mai populara pe Facebook ai putea sa-ti faci poze in diferite locatii si poze cu sens in primul rand, apoi sa dai like la alte persoane pentru ca ele iti vor da inapoi, poate nu toate insa majoritatea o fac. Cat despre baiatul de care-ti place poti pur si simplu sa-i spui ce simti. Noi baietii apreciem cand o fata ne spune astfel de lucruri. Prietene care sa nu te barfeasca sunt foarte rare insa cu timpul vei intelege in cine poti avea incredere si in cine nu(asta o intelegi mai usor). Bafta! Funda?