| anonim_4396 a întrebat:

daca un elev face ceva in timpul ore (vorbesteneintrebat, rade ect) si profesorul se pune sa ii scrie un proces verba pe motiv ca a ras ( de ex), ce se intampla, se scade nota la purtare sau se pune undeva pana se strang mai multe antecedente ale elevului respectiv pana la sfarsitul semestrului?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se discuta situatia sa in consiliul profesoral de la sf semestrului si se ia atunci o decizie pe baza comportamenului in general

| OmulSiXPacksSs a răspuns (pentru suntserios):

Deci daca elevul se comporta exemplar pana la sfarsitul semestrului sunt sanse sa nu pateasca nimic?

| suntserios a răspuns (pentru OmulSiXPacksSs):

Eee, profesorii sunt tari in gura, ma indoiesc ca ii scade cuiva nota la purtare pentru ca a vb odata intro ora

| neutrino a răspuns:

Ultima varianta.