| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda cui ma lamureste in urmatoarea situatie. Ideea e ca dupa 4 ani de liceu, timp in care o colega mi-a dat jeturi, in ultimul timp si-a schimbat atitudinea fata de mine. Am dansat la banchet, apoi cand am fost la o cabana m-a muscat de buza si seara am ajuns sa dormin unul langa altul, in acelasi pat. Ideea e ca m-am trezit la un moment dat si eram nas in nas cu ea, ea dormea...Si am prins curaj si am pupat-o de mai multe ori si am luat-o in brate. Ea e o fata super, din toate punctele de vedere, dar mie mi-a mai spus in trecut ca nu vrea nimic cu mine. Ce sa fac acum? E posibil sa fi fost treaza si sa ma lase totusi sa o pup? Ma gandesc sa ii spun, dar daca as sti ca ea era treaza, s-ar schimba situatia. Asa nu prea vorbim, aproape deloc, nici la scoala... Dau funda celui mai bun sfat. Mentionez ca suntem clasa a 12-a si amandoi plecam la facultate in acelasi oras.

2 răspunsuri:
| AH5 a răspuns:

Ciudat.
Te-ai gandit ca poate nu si-a dorit un iubit din acelasi liceu cu ea?
Poate a avut un moment mai "Dizzy" in care a apucato sa te muste etc. A apucato melancolia la banchet ..trebuie sa te distrezi cumva..Eu zic ca e ceva de moment pentru ea..sau poate te-ai schimbat in astia 4 ani in care ea iti dadea jet.Adica pe bune? gandeste oleaca... a apucat-o de odata. Se subintelege.

| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

Eu îți sugerez să țineți legătura și să fii prieten cu ea. Dacă ea vrea ceva cu tine, îți va arăta chestia asta. Dacă nu, poți să te pui în genunchi că tot nu o să te vrea.