| IonutIonutzuu a întrebat:

De 2 zile ma doare foarte rau gatul cand inghit sau cand mananc Ce sa fac sa nu ma mai doara gatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mergi la medic pentru un tratament.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai amigdalita. Sunt bune pastilele Strepsils Plus, pana mergi la medic.