| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am aflat ca o fata ma place.Am vorbit pe Facebook,ea mi-a cerut numărul de telefon, si i l-am dat.Toate bune si frumoase.Mă suna,vorbeam etc laughing. A venit la mine la scoală si eu am văzut-o abia când a plecat, dar am reuşit sa o salut big grin. După 1 minut m-a sunat big grin.
Într-o zi m-a sunat la scoală si nu am auzit telefonul sad, de 4 ori. Când am ajuns acasă am sunat-o si părea ca era "plictisită" ca am sunat-o (scuze big grin ).A doua zi tot aşteptam sa ma sune,eu neavând credit, dar nu a fost aşa sad. Mie la început tipa mi s-a părut foarte entuziasmată ca vorbeşte cu mine.
Acum întrebarea: Oare mai are rost sa încerc sa o contactez sau sa las lucrurile să decurgă de la sine?
Oare mai simte ceva pentru mine?
Oare s-a supărat ca nu i-am răspuns in acea zi? De atunci a început sa fie aşa sad.
PS: Vreo 3 zile mă suna de cel puţin 4-5 ori pe zi şi seara vorbeam mult.

5 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Ce te sfatuiesc eu:intrebarile pe care le-ai pus aici pune-le ei, ori direct ori prin mesaj.Doar ea iti poate da cel mai corect raspuns.Iar daca vrei sa fii cu ea nu trebuie decat sa pui magica intrebare, apoi in functie de raspunsul ei te poti orienta si tu.Bafta

| LoveSleep a răspuns:

Mie personal nu mi-ar place o astfel de fată. Până la urmă e disperată sau ce? "Într-o zi m-a sunat la scoală si nu am auzit telefonul sad, de 4 ori." Oricui îi place atenția, dar ce e mult, e mult. Dacă însă o placi, spune-i.

| IuLYaN17 a răspuns (pentru LoveSleep):

La început aşa a fost...dar pe urmă "s-a termint" brusc.Prea brusc.

| AkaChimie a răspuns:

Pai tie iti place de ea?

| IuLYaN17 a răspuns (pentru AkaChimie):

Da.Mult peste jumtate laughing.