| AliiiinaPC a întrebat:

de ceva timp am sesizat cand sunt in lift sau in orice spatiu inchis ma panichez, intrebarea mea este cum sa scap de claustrofobie? Poate deveni mai grav de atat?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un consult la un psiholog ar fi un prim pas

| Wukii a răspuns:

Du-te la psiholog.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Ca sa scapi de asa ceva trebuie sa te duci la psiholog - psihiatru sau poti chiar tu incerca sa stai in spatii mici si sa incerci sa ramai calma....gandeste-te, ce se poate iontampla daca stai acolo ca doar nu iei raie sau ceva de genu'.
Succes!winking

| Elena2015 a răspuns:

Buna! Da ar putea deveni ceva grav daca nu actionezi la timp, daca nu ei atitudine in fata acestei frici! Vorbeste cu parinti sa te duca la un psiholog bunwinking