| Patricia07 a întrebat:

De curand iubitul meu si-a luat permisul si vreau sa ii fac un cadou ce are legatura cu treburile astea. Ceva placut dar nu foarte scump. Nu are masina. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Un breloc pentru cheile pe care nu le va avea niciodată.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu are masina, cam greu, poti sa ii iei semnele de incepator

Răspuns utilizator avertizat
| BPAndrei a răspuns:

I-ai si tu un set de "mamaligi pentru incepator". in cazul in care isi ia masina.

| Aiden a răspuns:

O pereche de ochelari de soare police/ aviator, sex. poate un breloc personalizat?

| picard20 a răspuns:

Buna seara!
Poate un snur de culoarea care-iplace, sa si-l puna la cheia de contact.