| gabriela1hdbl a întrebat:

deci mie imi cam place de un baiat.iar acel baiat nu stiu daca ma place. adica se suparase pe mine si l am intrebat ce trebuie sa fac sa ii treaca si a zis sa ii dau un pupic pe gura. pupicul nu prea am avut cand sa il dau,ca nu stam in acelasi oras,dar suntem in aceeasi scoala si el mai vine in orasul meu, ca e aproape..deci voi ce credeti? cum ar trebui sa fac? mai ales ca el este o fire mai timida.

2 răspunsuri:
| bbu2eugen a răspuns:

Sa i dai un pupic mic atat fara french si alte chesti si vezi cum reactioneaza app vezi sa nu te fraiereasca prin acest pupic si sa se dea drept ceea ce nu este ai grija!

| marinageorgiana14 a răspuns:

Fa ce crezi ca e ma bine