| MaddieMady1234 a întrebat:

Este un băiat în liceu la mine, mai mic decât mine cu un an, și tot îmi da palme la fund cand trece pe lângă mine, si i le intorc și eu, dar peste față...

Ce înseamnă asta? Că mă place, sau ce?

(dau fundița)

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Din pacate,este badaranie,din partea lui! Proasta crestere din familie,exemplele proaste care se prind mult mai repede decat cele bune,lipsa culturii,a respectului fata de o persoana,mai ales feminina.
Poate ar fi cazul,sa ceri ajutorul unui coleg din clasa ta,care stie cum sa se impuna in fata unor "neica nimeni",dar nu cu violenta, ci doar sa-i explice in termeni politicosi, ca nu este agreat comportamentul lui. Daca nu v-a intelege, cere ajutorul parintilor tai.
Cum poti sa crezi, ca te-ar placea un astfel de personaj? Vrea doar sa faca pe interesantul.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E doar un nesimtit. Nu te place. Doar ii place sa te pipaie. Si cum nu poate sa faca altceva, iti da palme peste fund. Cel mai bine e sa-l eviti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca el e nesimtit si tu violenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e nesimtit si ca trebuie tratat ca atare.