| FetitaCuOchiVerzi a întrebat:

wave love struck Ma puteti ajuta si pe mine cu niste statusuri in care sa demonstreze ca in dragoste nu conteaza varstaa!love struck Sau stausuri despre o fata care iubeste un baiat mai mare ca ea.love struck

Va rogg`!puppy dog eyes love struck

`Cele mai multe si mai bunee funditalove struck`Multumescc!kiss

1 răspuns:
| elizasedai a răspuns:

Gandeste-te si tu... cine iti va citi acele status-uri si mai ales. ii va pasa cuiva ca il ai? Il va memora sau, mai mult, il va interesa vreun pic. Stii, status-urile nu sunt puse de forma pe net, ci trebuie sa arate ceva, dar care sa si merite, nu despre ceea ce ai ales tu. Poate sa existe persoane care sa nu agreeze ceea ce ai ai zis si sa te ia pe tine vinovata si la raspundere. Crede-ma, nu vrei sa ai de a face cu astfel de chestii. Dar, daca tii neaparat, cauta pe google. Nu e atat de greu sa scrii acolo ceea ce doresti. Spor la treaba tongue