| liiifeiispiiink a întrebat:

:*:*:*

Imi dati si mie bloguri cu statusuri sau statusuri noi, caci m`am plictisit de cele de pe google...

Multumesc!

p. s fundii+vot.etc( de fapt ziceti ce vreti pentru raspunsul vostru, dar doresc sa fie bun).

Răspuns Câştigător
| Tinna22 a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata sa adun cioburile sparte si sa le lipesc la loc,spunandu-mi ca vasul e nou. Ceea ce s-a spart s-a spart. Si prefer sa-mi amintesc cu placere vasul intreg, decat sa-l am inaintea mea si sa-i vad crapaturile in fiecare zi.

daca viata-i cruda, o pun pe gratar!

Berea fara alcool e ca femeia care nu suge p**a

Cautam barbat pentru lucru la fabrica de dinamita.Trebuie sa fie dispus sa calatoreasca.

De vanzare: birou de epoca pentru o doamna cu picioare subtiri si sertare largi.

Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.

Vand pat pentru copil cu picioare de fier.
Vand caine: mananca orice si ii plac foarte mult copiii.

Destinul meu a fost sa fiu raza de lumina pentru mintile intunecate ale idiotilor !

ஐ •●✿ ஐ ✿●•i love you ஐ●✿ ஐ✿●

cum te cheama partzule …printzule…:))?
marisica lu’ ghibirdel is online !
eu’s poiet necunoscut si pe mata vreau so f**!
mai incet cu pianul ca se varsa clapele.
si am sa fie in apele mele cand am sa-mi cumpar ocean .
٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶ COCALAR ALERT ٩(-̮̮̃-̃)۶ ε[-ิิ_•ิ]з
Am dusmani si am femei si ma dau mereu cu sprei!
ma urc pe poarta si strig deodata MANCAMIATZI P**A TOATA

Daca bunica mea si bunica lui Einstein erau lesbiene nu se mai nasteau doua genii !Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`laughing

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`batting eyelashes

0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!happy

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!winking

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`! love struck

M`am schimbat sh p0t visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !smug

Sh nuu`mi pasa d nimic! Imi traiesk viatsa dup` bunul meu plakwinking

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pichappy

Tuu` esti jumatatea kre mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea tongue

Nuu` mai visa frum0s, realitatea este recewinking

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi p amand0i sh sntem d0ar n0i tongue

De atata barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratatwinking

Lupta ptr cne t iubestee`, baga`tsi pla`n cne`tsi greseste`!big grin

E0 nuu` cred in tacere, nuu` vreauu` s` taci!happy

Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !batting eyelashes

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simtsi l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta kre inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca t0t pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[laughing]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!love struck-Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul , astazi nu te iubesc !
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final sad
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie ! oh go on
-Dupa un altu`, tot un altu` vine ... Aceleasi replici , acelasi te iubesc . acelasi mi`e dor de tine , te doresc.
-Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut ...
-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot,dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt ! love struck
-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri. love struck
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte , dar niciodata atat de tare . deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac,daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost,si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand,o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise !
-Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating . :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primu pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!"

Nu mai da vorba mai departe.O să auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidenţial .

Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?

Parca o parte din tine încet se rupe, când vezi ca'n ochii ei se duc prea multe lupte !

Priveşte`мă`n ochii să`nţeℓegi .sentiмenteℓe pe cαre nu ştiu să ţi ℓe spun love struck

Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine !

Sa nu iti fie frica In jocul asta sunt amanta , iubita ,si amica love struck

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.

Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta . Poate vreau sa fiu a ta smug , poate a altuia love struck

● Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.

# şi vei privi în ochii mei . eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei happy

Poate acum nu ai chef nici să o bagi în seamă! dar dacă mâine dispare, ai să vezi ce mult înseamnă love struck

Nu`ţi dOrii niciiOdată perfecţiiiunea ,exiiistă defecte dupa care alţii înebunesc !

E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă.Şi poţi jura că nu e alta mai frumoasă love struck

Pisii.nu fii speriată .dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată! devil

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că , acolo , undeva , el încă ma iubeşte love struck

Spune repede ce vrei , acu`, hai! Dă-mi un motiv să-ţi dau ce n-ai smug

Cine sunt eu să ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

În jocul ăsta nu îmi e frică…sunt amantă , iubită şi amică . Poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să ştie că eu pentru tine sunt unică love struck

Mi-e dor de toate , şi tu de fiecare dată mă dai la o parte`!

Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .

Aude ce vrea`. înţelege numai ce`i convine`.oftică te că nu o doare de tine .

#. Era ciudat ;-s . Dar începeam să mă obişnuiesc . oricum , de răzgândit nu mă răzgândesc [-x

Poţi să suferi,să disperi sau să trăieşti .Totul are preţ,depinde cât plateşti.

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . şi ar fi putut fi . doar a ta !

Crezi că sunt o oarecare ? Văd că inima te doare !

Dezamăgirea şi`a făcut prezenţa la un moment dat ... Şi-am aflat că nu eşti ceea ce`am sperat să fii

Totul.Că e vorba de tine,nu de alţii !

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea" !

E special ce se întamplă cu noii love struck Avem şi soare smug Avem şi ploi`! kiss

Să te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.

Doi paşi,aruncă`te de la înălţime,aruncă`te in amintiri când simţi că nu ţi`e bine. : ]

Tu spui "lasă,va trece tot",dar se întâmplă iarăşi . Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi oh go on

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată , nu se naşte a-2-a oară !

Mi-e dor de anumiţi prieteni :X ce-au însemnat mult straight face

Şi.toate par amintiri abandonate`n mers! straight face

# Snt`clipe si clipe din trekut`kre au trekut`sunt momente in care sincer m-a durut`[winking]`sunt clipe care au fost uitate[love struck]`sunt momente in viata in kre nu poti `treke peste toate`[winking] #

Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare ! straight face

"Ce e dincolo de fata asta stiu doar cei p kre i-am facut sa plnga in viata asta . devil laughing

Te rog sa zambesti si sa'ti amintesti ca fluturii traiesk doar o zi pe pamant :[

Tu nu vrei un Logan...vrei un "Mertan"
Cand te faci mare stii bine ca tre' sa fii un barosan winking laughing

Ştiu că lumea nu simte. Nu pot lega sentimente de cuvinte. straight face

Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare...Spune-le în faţă tot.love struck

Ştii că cel mai greu ţi-a fost să-i alegi,acum dispar. Când vezi că aproape orice prieten. Se transforma-n adversar straight face

Măă suPer piSh pe tinee` kiss Adu`Ţi amiNte ca şi tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee happy

Într-o lume aşa mare târfele te sapă în continuare winking

Spui cuvinte mari , că îmi eşti prieten frate?! bwăă , nu cuvinte vreau,eu vreau fapte winking

"Fii falsă . Trişează des . Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers . Lumea joacă doar p interes . smug

Pentru cine mă acuză c`aş fi uitat de unde am plecat [_|_] .mă faci să râd laughing niciodată n`ai ştiut de unde am început winking oh go on .

Dacă mâine o să mor asta e . Toată`lumea o să`întrebe`'de ce?' . Nimeni`nu o să`plângă`la nesfârşit , şi`după`o lună : "asta`e . A`murit`! oh go on "

Ştii.N`o să uit nimic, n-o să uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !

Si`nchide ochii !Asculta asta macar .Hai sa fim copii .Iar! .Iaar ! Iaar !

Atunci , copile , spune-mi cu cine , cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea ,sau ea pe tine ?

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde laughing !

^Orice film, prietena, sau carte, sa`ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu

`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa`mi aduc aminte love struck .

Combinati pizde in Mercedes Benz, nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-) winking love struck

O doare ca stie ca nu esti langa ea .
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta love struck .

A fost doar o simpla` intamplare straight face nimic special winking insa daca privim din alt punct de vedere . am avut de pierdut amandoi la final winking

Inevitabil . totul a devenit frumos kiss .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasu` si nimeni nu`l va da inapoi.

Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor . şi dor . unele momente încep să cred că niciodată nu mor .

Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.

Dar nu ştiam că mi-era dor de acei ochii căprui

Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place love struck

S†iu cå vяei`love struck ,dαя nu pяeα pσ†i.winking `.Cuм vяei †u,`kiss αsα vσя †σ†i`:╳. laughing

#. Zâmbete în exces [ happy ]. Priviri pline de interes [ smug ]. Nici un motiv de stres [ kiss ] .

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut ! smug

#. Dar vezi prea bine că e fericită şi nepăsătoare` kiss

#. În ziua de azi se cam vând toate straight face şi o ard îm parcuri sau clădiri dărâmate oh go on

*. Nu e totul perfect , dar o să fie love struck .

●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată ! Pentru că te atrage ca nici o alta fată kiss

Esti locul in care tot timpul m.am intorslove struck Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos love struck

• Ştie` când` să râdă`,Când să fie` supăRată`,Când in `ochii tai `să fie `singura faTă `ImpOrtantă •

Atunci când ai s`o strigi să`ţi aduci aminte : Tu ai facut`o să nu vrea să`ţi mai răspundă !

Şi câteodată mi-e teamă că aş uită motivul pentru care îmi mai pasă. ! straight face

Te atrage...dar te si enerveaza felul ei de a fi.Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei...dar stii prea bine ca nu`i asa.Mereu vei avea o slabiciune pentru ea!

Mai ştii? Iţi plăcea să o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a rămas,iar tu tot cu ea în gând.winking

Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară kiss

Tu ai invăţat`o că nimic nuu` se uită . că nu totu` se iartă . Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dathăă` ! happy

Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !

Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!;x

Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva.;x

A inceput ca o gluma,la un suc,prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zibatting eyelashes;x

Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat!" love struck

Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?smug

Si timpul trece parca mai incet,ca atunci cand parea totul perfect happy

De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu` de putin !

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

Hai` du-te smug şi nu privi în urmă winking .

Ce aştepţi confused` invitaţie specială ?! thinking seara asta o să fie fenomenală winking hai ia un pahar smug` stai , nu lua suc laughing` eşti la grădiniţă sau in club ?! :o`

Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă,n-o face!" kiss

•Dar Eu` zambesc . Caci drOgul nu`l mai i`au ! Te am in fata mea . Si tOtusi`.nu te vreau` !

Spune`i orice că n`o interesează winking nu bagă în seamă bârfa spusă de vre`o proastă winking apropourile pe care una lume le bate .rămân doar vorbe

Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere . kiss

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Curcubeu, cameleon sau cum vrei tu sa ii zici,in ton cu orice sezon portocaliu, violet verde-aprins perlat, m-astresat in pu*a mea atata gri metaliz laughing

Un alt apus de soare, frăţioare! ştiu că doare tare ! Capu` sus , nu lăsa nimic să te doboare !

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama! dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna ;x

Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat. ;x

Am rănit multe persoane , poate asta mi-e firea. Doar nu credeai că în viaţă te înşeală doar privirea . Însă doar un lucru îl ştiu foarte bine : că ''îmi pare rău'' n-ai să auzi de la mine winking

E ca o jungla acum In mintea mea e numai ceata si fum.

Drăguţa mea , mă amuzi foarte mult laughing cică nu ştiu de unde am început laughing ba ştiu foarte bine , tu nu ştii că mă piş pe tine oh go on

Sa`ti spun ce m`a facut sa ma gandesc la el.Era asa . saten,da si eu la fel ! Subtilitatea este cheia stii tu ,nu? Asta plus un zambet...numele si numarul !

[ movie winking `Păcătoasa` ] Te-am mirosit din prima si nu e de mirare,ca esti mai zdreantza decat presul ma-tii de la intrare! kiss

Şi spui : "Gata! De dragul ei mă potolesc, că e prea mică şi o iubesc !

Că am plecat, că nu o să plec,unde am ajuns nu o să regret. Lacrimi nu o să curgă pe obrazul meu .Mai dăi in morţii mă.sii pe cei care mi.au vrut rău happy

Dacă vrei voi fi a ta până în pragu disperării.Jur că o să fiu aici până la capătul răbdăRii.Şi să închei , mai zic ceva să vedeţi aici cultură . Crede`mă că şi băieţii pun guriţa sub centură winking

Şi-n 2 săptămâni m-ai cunoscut cât alţii intr-o lună, Am şi o parte întunecată , dar ţie ţi se pare bună love struck

Când ieşi fără el, nu te controlează, nu te sună, Tu ştii că te iubeşte, dar nu vrea să ţi.o spună smug.Ii place să facă anchetă ca un procuror , spune zi de zi "dăcă mă înşeli te omor" batting eyelashes love struck

Calcă`ţi pe orgoliu şi răspunde`mi la întrebare: • Dacă te`aş călca şi eu pe inima . ce zici,doare ?smug

Raman in urma ta Lacrimi ce ard si sting, Raman si eu un suflet Gol de tine plin.

Stai, e prea devreme-acum , încă mai poţi să visezi , lumea nu e ce crezi, nu te grabi să o vezi

Am făcut lucruri pe care acum le regret. Dar dacă nu învăţ din greşeli o să le repet .

Acestea sunt vise colorate intr'o lume plina de nuante gri

Tu poti sa mori prost, eu incerc sa invat din mers. Poate viata nu are rost, dar ce frumos sa ii dai un sens.

Oamenii vin, raman pleaca si nu-I poti judeca Dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Nu mai e la fel, stii, nici nu mai poate fii Se pare ca visul de-o viata scade incet pe muchii

Stii ca e pretul pus peste tot,pentru ce mai traim? Stii cum e într-o lume ce vrea sa uitam ce simtim.

Că dacă tu ignori tot ce te-nconjoară , Asta nu înseamnă că o sa dispară! kiss

si mai am foarte multe dar contin multe puncte love struck
daca mai vrei da-mi sesaj pe privat cu id`u ♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate ! love struck
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori love struck .
♥Si poti sa`mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus smug .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta love struck .
♥Intamplator,oricine poate iubi smug
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape love struck
♥Sunt eu,tu si restu' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii . happy
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete happy
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa love struck
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla happy .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine smug
♥Say hello to my little gun smug .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti smug
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla love struck
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine love struck !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc batting eyelashes
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cazut,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !Cu aripi de fluturas, vine in somn un ingeras si ghici ce are pentru tine? Pupici dulci de la mine ca sa poti dormi mai bine.www.messok.ro

De ce inchidem ochii cand dormim? De ce inchidem ochii cand visam? De ce inchidem ochii cand sarutam? Pentru ca cele mai pretioase lucruri nu se poate vedea cu ochiul. Cand inchid ochii, te vad pe tine!www.messok.r

O
Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!

foaie verde de bojur tu dai buzz yoo dau iggnore

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci mishto de mine
Fac un loc si pentru tine

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba .
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata ...

Iubitul meu de pe strada crucii
te iubesc de-ti sar papucii
esti o floare, esti un crin
esti magarul din berlin
esti o floare de cicoare
esti un bou cu capu\' mare
esti o floare de liliac
zici ca esti aurolac...
Te imbraci numai la dunga,
cand te vad vomit in punga.
salutare si noroc
n-am nevoie d-asa porc :))

Am fost arestata. Agentii m-au inchis pentru posesie de prea multa frumusete. Cautiunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te!

Ochii mari...guritza mik...trasaturi de papusik

Fite,gesturi si tupeu istai talentul meu

Ce-ai patit papusa de te uiti urat?Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine? Fiecare zi e speciala. Oricum e plin de atractii . Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.winking

Spune ca a fost o greseala ca au fost impreuna // Dar inca mai tremura si viseaza ca o tzine de mana rolling eyes

Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic sad

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri

Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot,mi s-a zis că n-o să pot,eh uite-te că încă pot !

Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?

Tacerea a raspuns in locul tau straight face

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim !

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie ! oh go on

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Am vrut sa uit tot ce a durut,sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva,alta sunt acum,si alta e viata mea

I need you here with me. Cause music makes me free

Ea nu tine cont de moda,o arde cum simte,ea are propriul stil si stii.stilul ei nu mintehappy

Eu sunt .eu.Altele vor sa ma imite.La cat de scumpa is nu prea isi pot permite'.

Daca ai fi la puscarie...nu ai ezita.stii ca eu as fi singura piesa care te-ar vizita.winking

De un an si ceva nu mai esti in toate mintile esti doar in mintea meaa:X

Ma mai si distrez,mai ies si la cumparaturithinkingcu mine in cabina de proba.cele mai tari aventurismug

Tu esti tacerea eu cuvantul.Tu soarele si eu pamantul:X

Nu ne distram in cluburi cum ne distram la scara

Cand impartim aceeasi bere si aceeasi tigara:X:X:X

Nu sunt tipul fetei chiar indiferentathinkingDar poti sa ma legi si cu catusele eu sunt tot independenta:X

Naskuta sa fac fitse,nu sa le suport!;x
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h[oh go on].Baieti nu am eu?rolling on the floor ei sunt peste totthinkingbye bye ramai cu binewave vezi ca intreaba tarfele de tinewinking
Sunt frumoasa si isteata:X Pe mine toti ma invidiazawinkingIti transmit de la distantabig grinaca nu ma suportsi esti o zdreantsaaaarolling on the floor

Eu sunt ca aerul doar ca te las fara respiratie.:XSunt pentru tine tot!sursa ta de inspiratsie:X

Pentru totsi cei care ma imitaoh go on am o vorba sa va zic:hai pa gura mica!
Vrau sa vii sa te am:X sa iti shoptesk ca te iubeschappy
MiNTI ca nu iti pasa de mineoh go on dar hai recunoaste ca is o parte din tine!
Suficient de matura sa imi dau seama ce faci da suficient de copila sa ma prefak ca nu imi dau seama.copilaresc ink in felul meu si probabil asta o sa fac merewhappy

Rad in intunerik sa se faca soare.m-ai facut sa sufar da'pot sa te fac si sa imi plangi la picioarewinking

Am o aura ce te atrage.stiu ca ma placi de aia nu te las in pace:X

Sunt athat de tacutadon't tell anyone misterul meu iti provoaca o privire pierduta 2-)

Da, e exact ca o stea,
O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea:X:Xx

Le tin pe restu` la distanta,
Stiu ca nu am ce cauta pe langa vreo zdreanta.

Sunt diferita nu pot fi comparata nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata:X:X:X: .`Si acum realizez ca n-a fost iubire. Iubirea nu e egoista. Iubesti cand vrei ca persoana iubita sa fie fericita. Cand faci orice ca ea sa fie bine. Iubirea nu se uita.

.`Te culci cu ea. O folosesti. Ma intreb cum poate sa accepte ca baiatul pe care il iubeste sa fie cu ea doar din nevoi. E vara, e plictiseala, e singura disponibila si care a fost mereu langa tine, pentru ca te iubeste...si te-a iubit mereu. Boule!`

...`Si ea... cum poate ? " Ma place. Il plac. Si ne satisfacem. Nu ne mai trebuie nimic." Mai exista demnitate, orgoliu, principii in ziua de azi ?

`...Mi-e sila. Mi-e sila de tot. Lumea in care traiesc ma sufoca, ma scarbeste. Pana si tu, baiatul acela cu ochi blanzi si zambet cald, atat de familiar, ascunzi acea mediocritate si josnicie pe care o gasesti in toti!

.`Ma intreb si azi cum am putut sa am incredere in tine, in cuvintele alea ce pareau al naibii de sincere.

Nu mai sunt fata ce scria ore in sir despre dragostea ei pierduta si zambetul ala de copil...

Nu mai sunt fata care viseaza la cai verzi pe pereti, tinand pernuta inimioara in brate, imaginandu-si ca-l tine pe el. Nu mai sunt fata care cand facea baie, scria pe clabuc numele lui. nu mai sunt fata care jura ca dragostea lui a fost adevarata si pura. Nu.

Si nu. Nu-mi mai pasa. Iti jur. nu scriu din ura sau furie. Scriu linistita. Mai linistita si impacata ca oricand.si atat de lucida...Si-ti multumesc.

TotuL trece . asa se spune . Dar nimic nu trece fara Sa lase urme.

# D cate ori visez . de atatea ori ma resemnez . esti prea departe de mine . sufletu' meu varsa Lacrimi si suspine ...

# Am invatat sa tac . sa tzin minte si sa fac . si orice lacrima mai bine o ascund ... acu` am crescut . cica sunt fata mare . si uneori nu`mi permit sa spun ca dOare ...

# Au venit ziLe insorite dupa ce pLoile m`aU pus La zid . chiar daca zambetuL tau Dureaza o clipa tu stii .ca in spateLe lui au raMas o mie de amintiri vii

# Spune, cat de tare ma iubesti cand ma privesti?

# Daca imi pare rau de ceva in viata mea, e ca tzi-am zis sa pLeci cand te puteam ierta.

# Asa ca numai vreau sa`ti fiu aproape . numai vreau sa te fac sa uiti d toate . Daca ai nevOie numai sunt aici . strig`o p ea ! . poate ea isi face giji ...

# Nu te stresa ! Lasa`te asa cum esti.Ca o sa incepi sa mori daKa uiti sa traiesti...

# Ai O multzime de motive dar defapt n`ai nimic.

# Atat am asteptat . sa vad daca intelegi . ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii sa alegi.

# Nu lasa Nimic sa te doboare ! Gandeste`te ca totuL e doar o simpla incercare ...

# Nu`mi aminti cum eram amandoi . nu vreau sa mai plang iar pentru noi ...

# Esti departe . ne leaga doar cuvantul "poate" ... Eu sunt aici .tu unde? parca totul ne desparte ...

# El m`a facut sa uit, sa sper, sa cred in vise. Ceea ce tu mi-ai interzis, mi-a deskis portzile inkise...

# Intelege ca trecutul numai vine niciodata ! Numai amintirea mai poate spune ...asa a fost odata ...

# Stii prea bine ca nu ai varsat in viata ta o lacrima adevarata pentru persoana mea!

# Dar nu`i nimic .acum s`a terminat.Tu ai fost cel care ne-a indepartat !

# Aveam o mie de vise .o mie de viitoare planuri scrise...

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am d0rit` ` ♡`. →` [ Te` iubescc` :-x` ]

Unde snt e0 e si el, s` stie ! LoOmea s` stie, il iubesc la nebunie Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` p0fta d` viatsa Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 qum stii` tuu` mai bine Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisha` pe tine, si m` alege pe minee3`!

Ee eXcact ca 0o Sstea!;x,Oo veSzi d0ar cand vrea ,D`aia ejti :* nebUun duPpa eaa! `.["

"●Ea` e` Barbie `:X altele `vor `sa `o `imite `La c`at `de `scumpa 3 `este Barbie! `Nu `prea `isi `pot` permite ! ●"

"º• ` Ca amintire ` ღIti las ` Un Aut0graf ` :]● Semneaza ` " Domnis0ara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap ` ♡ ` ! ""

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut :* ` Ca te-am Iubit ` Cum am Stiut ` :* ♥ ` Credeam ` in Tne ` si In noi ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` ` ♥ `!"

Imi Placee ` ● Sa Fac ` t0t ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` ` Bine :* ` Sau Rau ` O fac In ` :* Felu ` Meu ●"

` Nu merita` ;] !`ღ` Tu` suferi` ` Si` Vrei sa Fie` bine` ` ●º•`.→` In timp c Lui` ` Nici Nu`i ` pasa` d Tne`

→` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa m0r` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai ejti` `

Decat ` o Drag0stee ` Ce ` nu mai ` Are r0st ♡ ` Mai bine ` Sa uitam ` ● ` Ce intre ` n0i a Fost ` . ღ

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` m0mente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`!º•

●Poţi să uiţi de prietenii cu care ai copilărit . Cu care-ai împărţit clipe frumoase şi ai zâmbit .
●E alegerea ta atunci când te faci că plouă . Când îţi schimbi înfăţişarea cu o haină nouă .
●Poţi să uiţi de tine şi să te-nneci în alcool . Ştiind că sufletul nu se vïndecă c-un paracetamol.
●Nu tac,nu mă prefac,nu o să-i satisfac . Pe cei ce îmi pun beţe-n roate, pot să-i scuip în cap.
●Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, indiferent şi, logic, într-un final, un prost.
●De ce să spunem "lasă" când ar fi multe de zis . Sau să facem la fiecare pas un compromis ?!

●Cand zic ca nu imi pasa mint, ca stii ce simt . Ca stii tot ce gandesc !
●Toţi te iubesc că vor doar să te f**ă !Eşti tare fat'o ! Cea mai mare paraşută!
●Reţine: Nici eu nu sunt ca ea ,dar nici ea nu e ca mine !
●Esti departe de mine, si te port mereu in gand. Dar cu gândul că te voi revedea în curând !
●Că știi că clipele dulci, uneori se transformă`n venin !
●De multe ori ma trezesc ratacind spre cararile amintirilor cu sufletul infipt in nori... Ce'mi deseneaza aripi si imi soptesc "Chiar ai crezut ca poti sa zbori?"
●Nu mai vreau să cred într-o iluzie. Nu mai vreau să trag nici o concluzie !
●E simplu să spui: "Asta e viața!" . Am avut senzația că pierd, nu-i nimic e doar senzația.
●Cândva de mult eram doar doi copii îndragostiți. Cândva de mult eram noi doi și eram fericiți .
●Mi-e greu să plec dar trebuie să o fac. Cred că e un lucru care ți-ar face pe plac .
●Ai plecat, e vina ta. Tu ai ales."Fa`ma nebuna.spune`mi ca visez prea mult.dar nu`mi spune ca n.am pentru ce sa lupt"

Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Multi o ard in figuri dar de fapt sunt figurine iar valoarea lor e sub o punga, de pufarine

Stii. Ai ambalaj misto dar continutul e infect!

"Orbita de sume femeia nu te mai iubeste, cum daca nu-l platesti, ingerul nu te mai pazeste."

Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat !
# Sa creada in trecut ...

# Da`mi 1 whisky si 1 Red Bull ca sa fac gargara si s`o ard p la munte cu limba pe afara

As vrea sa iti spun ca e totul bine, chiar daca este greu happy
Nu'i cere unei Femei imposibilul ... Este capabilă să ţi'l dea
Si iti spun : " Ma esti prost ?! " . Cum o urci pe asta in masina ca e frumoasa ca mersu` pe jos ! laughing
"Si daca as vrea , nu pot sa`mi pun viata`n rama , ca am cazut de prea multe ori ca un pion de dama !;x"
"MaMMy,MaMMy! Vreau sa`ti spun ca ingerasu` tau sa transformat demult in drac`!love struck"
;xBaaa,mai tii minte cand visam si desenam "I L0ve Y0u" pe tr0tuar? ;x""
"Si stii?Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata...La dracu` fata tu esti cea mai importanta! ;x"
Imi reprosa anturajul si limbajul meu flegmatic, il deranja de fapt ca nu ma mai miscau vorbele practice`!laughing
Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea. Nici macar ratatu' ala care puteam sa jur ca ma iubea.
"Ai o viata normala!? Anunta`ma, ca sa ti`o dau eu peste capbig grin"
":] N`are Nevoie De Nimeni . Străluceste Şi Singură >:] . >;d< Şi O Ştie Prea Bine ;> !"

"•`Ai curaj! Şterge-ţi ochii! Adesea căderea e un mijloc de a te ridica mai sus.`!•"
"Invat de la tine sa fiu cat mai rece.straight face"
• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna
Nu mai sunt fetita ce`O stiai tu mai demult.POate` nici n`ai Observat.De la un timp am mai crescut
Aveti calitatsi aparente sh defecte permanente, snteti fete numite trfe c` va credeti decente
IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul…
Viata cateodata e in alb si negru...dar port mereu la mine o cutie de carioci!
Mi-ai cerut o sansa s-arati ca nu esti ce pari, si ti-am dat ... doar un minut sa dispari!
Uita`te`n 0chii` mei, spune`mi kta ura vezi in ei ?;x Etee naaa. si Cleopatra avea nasu` mare!laughing))
Intr`o oarecare masură e tare... Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare. :-x.
Ezita sa crezi ca viata e trista love struck!Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing.
Sh am intzeles odată cu timpu` că nimic nu`i moca!
Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!
• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •
Cand va fi prea tarziu,Tu ai sa spui "uite coaee` ea chiar tsinea la mine! batting eyelashes
Ma faceti sa rad, cand vad atata prostie... ce vedeti voi in vis ... imi sta la picioare mie winking
• Nu mai e Ea! Fetitsa ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa •
• Stie` cand` sa rada`,Cand sa fie` supaRata`,Cand in `ochii tai `sa fie `singura faTa `ImpOrtanta •
• Invidia`ta Ma face superi0ara` exPresiiLe mele te d0b0ara`.Barfele taLe ma Lasa rece` La pr0stie NIMENI nu te intrece`! •
Am un singur gand in intreaga Minte .NU las prOastele sa mi'O ia inainte
Esti scanteia kre declanseaza f0cul .Esti butonul care contr0leaza jocul!
Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De TineTe-am ranit, ti-am spus adio
Te-am parasit, ti-am spus s-a încheiat,
Te-am strâns în brate, te-am îndragit
Te-am iubit ,ti-am spus ca nu te mai iubesc,
Am mintit!
Chiar si dupa ce voi muri, tot te voi iubi!

Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Hai sa ne inpartim lumea luna mie, stelele tie oceanul mie. Pamantul tie . dar mai bine totul tie si tu mie...

te-am iubit,te voi iubi,thu nu ma iubesti!asta este!era o poveste frumoasa pana thu ai strikato!sti ca te iubesc si thu ma iubesti ...dar timpul este de vina si nu ne-a acordat destul timp...ne-am despartit si inima mea a fugit!

te iubesc in prezent te iubesc in trecut si te voi iubi pina la nesfirsit doar tu esti alinarea mea esti raza de soare ce imi alina sufletul TE IUBESK

Te iubesc enorm fara tine e pustiu in sufletul meu.Si d ece nu ma ei in seama te iubesc foarte mult sii mii greu sa accept ca ai ales pe alta TE IUBESC

Subsemnata, eu adica, declar ca din accidentul de ciocnire pe care l-am avut cand te-am cunoscut, m-am ales cu inima franta si am ramas privind in gol. Ca urmare a acestui accident, m-am indragostit total si iremediabil de tine. Te iubesc!

Te iubesc cu pasiune si iti fac un juramant ca esti singura fiinta ce-o iubesc pe-acest pamant!

Sa iubesti inseamna sa traiesti prin celalalt, sa simti nevoia de a-i povesti, de a-i cere un sfat, de a-i darui. Sa iubesti inseamna sa te completezi prin celalalt

Iepurasul mustacios e de Paste norocos, nu-ti lasa cadou in ghete , are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!

Martie cel calator, Iti trimite-un martisor, Nu e lucru de valoare, Dar atentia e mare!

1 Martie reprezinta inceputul primaverii, anotimpul iubirii. Sa te indragostesti pasind prin raze, culegand ghiocei si impartind zambete…

Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu !

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute