| Roxie_Roxana_2000 a întrebat:

Buna tpu.Imi este foarte frica de examenele care vin.Credeti ca mai exista timp in 3 luni si jumatate sa ma mobilizez si mai mult...adica sunt de 7 asa..mai exista timp? Un sfat ca sa ma mai linistesc si eu.Multumesc.As vrea sa intru in Elena Cuza sau Tudor Vladimirescu. Daca stiti cum e in aceste licee.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună! De ce nu?
Niciodată nu trebuie să te dai bătută. Dacă vei lucra şi te vei strădui..sigur că vei mai urca.
Dacă voinţă există, se poate realiza şi acest lucru.
O zi bună!

2 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Da,e timp destul.Numai sa faci in fiecare zi.

| Lifetouch a răspuns:

Buna. Deci nu trebuie sa iti fie frica de examene pentru ca te pierzi la un momendat si nu ajuta. Ai timp sa te mobilizezi. eu as recomanda niste meditatii caci ajuta mult si nu o sa mai ai problome