| chiftelutacrocanta a întrebat:

Buna TPU... imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii spun in fata
mi-e rusine pentru ca cred ca nu e de nasul meu si e mai populara dar e foarte de treaba... ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Rock_Angel_1997 a răspuns:

Poti pentru inceput sa vorbesti cu ea pe retelele de socializare : sa afli mai multe despre ea, ce ii place sa faca, sa manance, ce muzica asculta. incearca sa o sa faci sa rada cand sunteti fata in fata, noua fetelor ne plac baietii amuzanti, poti sa ii faci si niste complimente ( nimeni nu refuza un compliment, dar nici sa nu exagerezi) mult succes cu fata aia happy

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea, macar pe retelele sociale. Si incearca sa ii dai de inteles ca o placi... Ofera-i niste semne. Gesturi, priveste-o. Dar sa nu fie nimic nici prea evident dar nici prea subtil.