| ILoveHandball a întrebat:

imi place de un baiat cu doi ani mai mare ca mine, el este fotbalist si face un liceu sportiv care este la distanta de 6 sau 7 ore fata de mine,avand multe meciuri si unele deplasari in strainatate vine foarte rar acasa,si eu am fost sportiva,cea mai buna handbalista si bascketbalista din oras dar din cauza unor probleme a trebuit sa renunt, ma inteleg foarte bine cu sora sa mai mica nu 3 ani ca mine,am o prietena careia si ei ii place de el si a intrat pe facebook si a vorbit cu el si i-a spus ca e dragut iar el i-a dat block, eu nu m vorbit niciodata cu el deoarece sunt foarte timida si imi e frica sa nu ma respinga...cu cateva zile in urma a fost ziua lui si a facut 17 ani iar eu i-am scris la multi ani pe perete pe facebook si cu toate ca i-au scris foarte multe fete frumoase si mai populare ca mine,el numai mie unei fete si unor prieteni ne-a raspuns in comm cu multumesc e un lucru banal dar inseamna mult pentru mine, imi puteti da niste sfaturi/pareri?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Multumeste-te cu acest banal "multumesc", deja este foarte mult din partea unei mari vedete.

1 răspuns:
| beautiful03 a răspuns:

Buna! Eu zic sa nu iti pierzi speranta si sa lupti pentru el daca il placi. Poti sa intri in discutie cu el intrebandu-l ce face sora lui sau chesti din astea. Nu renunta :*