| Paulystar a întrebat:

Imi place de un baiat foarte dragut. El e olimpic la mate, eu tot. Ne jucam impreuna Minecraft pe server si vorbim foarte des la scoala. Toti zic ca se vede ca ma place pe mine. Eu nu cred asta, pentru ca prietenul meu cel mai bun (este cel mai bun prieten si cu baiatul care imi place) a spus ca el o place pe prietena mea Katea. Ei acum doi ani au fost impreuna, s-au sarutat etc etc. Insa nu pot sa-l cred pe prietenul meu pentru ca si lui ii place de mine si poate sa zica ca el nu ma place ca sa il plac pe el.
PS: am fost si eu cu baiatul care imi place acum acum 2 ani, insa am lipsit de la scoala 1 zi si Katea l-a "luat". El incerca sa stea cu mine, dar venea ea si el se temea sa mai vorbeasca cu mine, sa ma imbratiseze.

Va rog sa imi zpuneti ce sa fac! Sa ii spun ca il plac? Oare el ma place?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Daca te-a parasit atunci, clar o va face iar data viitoare si este o mare sansa ca prietenul tau cel mai bun sa aiba dreptate acum.Nu`ti va aduce nimic o relatie cu el, mai bine reanalizea`ti sentimentele pentru prietenul tau cel mai bun pentru ca el clar va face tot posibilul sa te vada fericita.

P.S: Nu abandona limba romana, ma durea capul si cand am citit si cand am scris.

1 răspuns:
| MistretulPufos a răspuns:

Intreaba-l ce-i asa greu