| SuntFataInPlm a întrebat:

Buna, TPU.
Imi place de un baiat, si stiu doar ca il cheama Giulio, sunt in Italia de-o luna.Nu-l vad mereu la scoala, si cand il vad zambesc ca o idioata dintr-o data. Ma omoara gandul ca-l vad asa putin, nu stiu aproape nimic de el, ma holbez ca toanta la el, nu ma vede, cand se intoarce, ma intorc si eu, sa nu ma vada. E inalt, eu sunt mai mica, dar, ce sa fac? I-am cautat fb, foarte mult, nu dau de el, as vrea decat sa stiu mai multe despre el, sa ma holbez mai mult la el, ma linistesc, ma simt bine cand il vad, si mor cand nu. Ma duc la scoala mai mult sa-l vad pe el, bine si sa invat. Ce sa fac? Ajutati-ma, dau Funda.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai asteapta si tu inca doua-trei luni, poate mai cresti putin si te va observa si el.

| SuntFataInPlm explică (pentru neutrino):

laughing)) Nu conteaza inaltimea, nu sunt chiar asa pitica... ma vede... am 1, 63, si cred ca el are 1.70 sau mai putin. nu e un munte laughing)

| neutrino a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Si ani, cati?

| SuntFataInPlm explică (pentru neutrino):

14 eu el 16