| ℓίίίgнт a întrebat:

Buna TPU.in primul rand rog seriozitate.nu gen "haine" si."ce intrebari stupide ai".nu.pentru ca nu va omor daca intreb, frate rolling on the floor in fine revin la intrebare.cine are un site.cu.ce culori se poarta in 2011.adica ce.haine(pantaloni, fuste, topuri, rochii.cam asa). nu vreau sa cumpar doar sa vad big grin. aa si un site cu. sfaturi pentru machiaj 2011 cam asa >:". FUNDOOOOI :X Ms >:" love struck kiss

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Iuliana_5129 a răspuns:

Galben, si cularea frunctei Malina(vara aceasta la moda). Fuste pin in pamint