| Magdalena234 a întrebat:

happy M-am mutat in Spania de o luna si nu stiu spaniola deloc straight face Ce sa fac sa o invat odata? Cum sa o invat mai repede? Mie imi e rusine sa vorbesc ca poate rad altii de mine :\ Am o romanca in scoala care cica "ma ajuta" dar daca nu zic ceva bine rade de mine sad

2 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Nu rade de tine, invata treptat si usor, putin cate putin si ai sa vb

| Adina981 a răspuns:

Uite-te la multe filme / telenovele in spaniola, te asigur ca vei invata super repede, spaniola e usor de retinut. Bafta!