| Chiriac_Ionel_1972 a întrebat:

Buna TPU mai intai sa clarigficam o treaba eu sunt fata si am 14 ani sunt in clasa 8-a si imi place de un baiat, treaba este ca o prietena dea lui mi-a spus cai place de printena mea dar nu pare de loc, bun. De cand am aflat asta in timpul orelor el din greseala sau din intentie se uita la mine, incearca sa-mi atraga atentia si tot felul.iar treaba este ca si eu fara sa vreau ma uit la el dar priviri scurte.el cateodata mai intarzie la ore si cand intra in clasa se uita la mine si la tabla la fel face mai nou iese mai des la tabla de buna voie si vine intrebarea :o face pentru a se uita la mine? de cand am aflat il cam evit.eu nu sunt sigura ca-mi place de el pentru ca mie imi plac baietii mai deschisi care spun verde in fata si stiu cum sa te abordeze iar el nu e deloc genul asta oricum e o chestie foarte ciudata oricum nu prea conteaza ca mai avem un an si no sa ne mai vedem nicioadata dar doar asa din curiozitate vreau sa stiu parerea voastra MA PLACE SAU NU?

9 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu era nevoie sa clarificam treaba asta. era destul de clar.

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru peperonies):

N-am nicio treaba cu tine da prost mai esti

| peperonies a răspuns (pentru Chiriac_Ionel_1972):

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru peperonies):

Mancamea-i patlagica cu tot cu proverbul tau

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru Chiriac_Ionel_1972):

Dar mi-e frica ca ramai cu par intre dinti

| DaianMarian a răspuns:

Lasa asta, ai examen, invata

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru DaianMarian):

Ua nu iti face griji de asta ca examenul doar printr-o minune il voi lua

| tanya136 a răspuns:

Dacă ai auzit și știi sigur ca îi place de prietena ta poate încearcă sa ajungă la prin tine... Dacă e așa îmi pare rău pentru tine

| FacLaMisto a răspuns:

Idem DaianMarian, ai examen, invata nu iti complica viata degeaba, baietii vin si pleaca mai ales la varsta ta.