| Girly97 a întrebat:

TPU! Mi-am miscat putin mana stanga si dintr-o data am simtit un "scurt circuit", adica, chiar am simtit ca am fost curentata si ma simt asa ciudat la mana si imi este frica sa o foloesc... Ce pot face? Sunt DISPEARATA!

FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

As fost de la un nerv ceva cand ai miscat mana. atat timp cat nu te doare nu vad de ce iti este frica sa o folosesti

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Ma doare doar putin, insa nu rau happy