| Asztalos_Armin_1998 a întrebat:

Mine ma intalnesc cu prietena mea. Ce as putea sa i cumpar?

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

O ciocolată. Merge întotdeauna.
Florile sunt frumoase și le iubesc, dar e cam incomod să te plimbi cu ele prin tot orașul. Dacă o iei de acasă, da. Si flori. (nu trandafiri pentru ca stim ca e chestie clasica sau ii oferiți doar ca sa scapati și să nu fiți atenți când vorbim noi de florile preferate :p)

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Poți să-i cumperi flori, dulciuri, haine, plușuri, accesorii, poți să-i creezi tu ceva, o poți duce într-un loc deosebit și multe altele..depinde de gusturile sale acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un BMW e cel mai cel.

| DJBlade69 a răspuns:

Ceva semnificativ, nu neaparat costos.