| Georgica35 a întrebat:

Buna TPU.

Nu stiu ce sa mai fac...de ceva timp tot imi strang bani si nu am strans mai mult de 100 de lei... vreau sa strang mai mult. (loc de munca nu am pentru ca am -16 ani)..alocatia ..parintii nu mi-o dau fiindca o folosesc la a plati facturile.Si nu stiu cum sa fac sa ma mai multi bani la "pusculita".

Funda celui mai bun raspuns si cu cele mai multe sfaturi.

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce facturi platesti cu 40 de lei? confused

| Yssy12 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

42 * laughing)))))

| Georgica35 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Pun si ei bani in fara de alocatie si asa o plateste sau o foloseste la alte chesti. laughing

| vocea a răspuns:

Este simplu daca nu ai unde sa lucrezi pentru a face baini poti foarte simplu sa economiseti din banii pe care ii primesti astfel vei strange putin si sigur