| MarianPapuc98 a întrebat:

Buna TPU.

O tipa ma tot streseaza, adica se joaca cu parul meu, uneori trage de el, nu ma lasa sa intru in clasa imi sta in usa si uneori cand stau in banca se apuca sa imi faca masaj si sa isi sprijine umarul pe mine. Credeti ca daca as incerca si eu sa ii fac masaj ar reactiona urat? big grin

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Incearca,doar nu o sa te bata.Probabil te simpatizeaza

| Xpressurself a răspuns:

Cred ca te place si nu stie cum sa te faca sa intelegi. intr-adevar are un stil putin cam enervant de a-si face cunoscute intentiile. daca nu este genul tau las-o in pace ca faci mai rau daca-i acorzi prea multa atentie.
daca iti pace fa-i masaj, sigur viseaza la asta.

| Mirke a răspuns:

Fetelor le place sa primeasca masaje, o sa vrea toata clasa masaj, poate iti faci o reputatie de masseour, numa sa nu masezi prea mult sanii, acolo e mai delicat, si poti primii palme multe!

| Marry99 a răspuns:

Totul e posibil...:-D Pana la urma incercarea moarte n-are!;-)