| anonim_4396 a întrebat:

pentru injuraturi se poate scadea nota la purtare?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sigur că da!
La școală mergi să înveți nu să tulburi ordinea publică și bunele moravuri.
Pa, pa.

| William a răspuns:

Daca injuri profesorii sau directorul da, se poate.

| OmulSiXPacksSs a răspuns (pentru William):

I-am zis la profesor ca e gay si ca imi bag **** in familia lui.
el a ras si a plecat

| ywar a răspuns:

Daca esti pe coco cu directiunea cred ca poti sa faci si mai multe chestii. Injuraturile iesi pe strada si le ai, le auzi. Eu cred ca ar fi momentul sa treci la next level - sa rupi cu bataia pe cineva.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Depinde pe cine injuri. Daca injuri vreun profesor, da, iti scade nota la purtare. Daca injuri vreun coleg, si te spune dirigintelui, sau dirigitele aude conversatia voastra in mod involuntar, atunci te vrei trezi cu un avertisment.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Iti scade nota la purtare doar daca te prind profesorii

Răspuns utilizator avertizat
| Ciumpi35 a răspuns:

Pentru orice se poate scadea nota la purtare. Depinde de indulgenta profesorului

| MDenisee a răspuns:

Depinde cat de grave sunt injuraturile laughing) Prima data este un avertisment