| anemona3000 a întrebat:

Sa va povestesc ce mi s-a intamplat acum 3 zile.am fost la aniversarea unei colege (acasa la ea)si ne-am distrat.m-am dus la ea la ora 16:30 si pana la ora 8 si ceva seara a fost totul bine.la 8 au venit verii ei si ne-au cam deranjat.pe mine cel putin m-au lovit cu nu stiu ce obiect tare si am lesinat.m-am trezit la 12 si ceva cu cel mai bun prieten langa mine cu fata rosie. apropo nu a fost problema cu mersul acasa pentru ca i-am zis bunici mele ca stau pana a doua zi.acum ma framanta 2 lucruri :1.de ce avea fata rosie; si 2. de ce a ramas doar el langa mine( sarbatorita plecase sa aduca o patura).dau funda la cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu s-a intamplat si altceva cat timp tu ai fost inconstienta? Ma apuca groaza...

| anemona3000 explică (pentru anonim_4396):

Adica? ce putea sa se intample daca fiecare are 12 ani si sarbatorita a stat langa mine toto timpul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anemona3000):

Aaa... Ce bine! E in regula atunci.
Atunci poate ca tipul avea fata rosie pentru ca ii era prea cald... sau era prea agitat.

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Sunt doua variante: poate sunteti prieteni si ii pasa de tine, sau te place. Depinde. Eu cred caare o aractie... acum nu stiu ce sa zic. Paste fericit! :* ai grija de tine! :*