| nucaraata a întrebat:

Scuzati categoria, dar mi se pare cea mai vizitata. De curand am auzit o melodie gen trap, la un momentdat era un tip care zicea "motherfuckin' tale", ceva de genul asta. Stie cineva cum se numeste, pe Shazam nu mi-a gasit-o

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Trap spui? O fi asta? :D
https://www.youtube.com/watch?v=ugLvpJWWhCA

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=W-58lc_Bass
singura melodie care o stiu este asta dar nu e rap

| SasNetRomania a răspuns:

Toti aveti smartphone sau cel putin vreti, pentru rahatu ala de facebou si poze dar nu sunteti in stare sa detectati o melodie? hahha rolling on the floor exista shazam.

| nucaraata explică (pentru SasNetRomania):

Am si precizat ca...Shazam nu mi-a gasit-owinking Inainte sa comentezi, citeste tot big grin

| SasNetRomania a răspuns (pentru nucaraata):

Sorry ori eu nu am vazut ori tu ai editat apoi.
nu te pot ajuta daca nu spui macar un vers big grin