| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

spunetimi va rog cum sa scriu despre mine in jurnal,model, idei ceva. Funda

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Cum as scrie eu daca as fi in locul tau? "28 Iulie - O alta zi, nimic special...
Felul meu de a fi este inca o problema pentru cei din jur, nu ma deranjeaza cu nimic. De ce mi-ar pasa de ei? Sunt special prin simplul meu fel de a fi. Nu vreau sa devin un nimeni ca restul oamenilor ramasi in anonimat pentru totdeauna. Sunt mai bun de atat, o stiu sigur..." Deci pur si simplu poti sa scrii orice vrei despre tine, vreo impresie de-a ta despre ceva ce ti s-a intamplat in acea zi, etc.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Simplu, ce ai pe suflet si nu ai increde sa marturisesti unei persoane, ce-ai facut azi mai interesant, despre vreun baiat care-l simpatizezi, despre o cearta c-o prietena orice de genul asta.

| Vlach a răspuns:

Am si eu un jurnal,scriu rezumatul zilei sau ceva de genul,lipesc poze vechi si frunze,lucru care il face sa para vechi,are si o culoare care pare mai veche,ma refer la hartie,eu mai desenez in el, mai des de fapt, fac modele pe colturile hartiei sa para mai frumos, si sub scris fac modele, scriu despre anumite lucruri.