| Bia_6294 a întrebat:

statusuri noi; dragute, nu din alea pe care le gasesti mereu pe google, ceva mai originale daca se poate puppy dog eyes cele mai multe statusuri primesc funda!?!?

44 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.facebook.com/RonnixOnline.(Sectiunea Wall) Statusuri cat cuprinde...

| Madalynna97 a răspuns:

@Bia_6294, da add : madix.blondix. O sa-ti trm pe mess.Am o pagina speciala cu statusuri de care doresti tu! Deoarece nici mie nu'mi plac statusurile de le gasesti pe orice site...Si prefer sa tii le trm pe mess kiss... bye!

| PurrSoundOfLOVE a răspuns:

- Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti ! ❤

- Nu te gândi sa ma tragi în jos, doar pentru ca sunt mai sus decât tine straight face ! winking

‎--> Traieste fiecare clipa din viata ta pentru ca doar una avem . ♥

--> Bich , spre deosebire de tine eu nu fac poze de la gat in jos sa-mi arat doar formele oh go on

Doar ascult`o ,priveste in ochii ei,strange`o in brate si crede in ea love struck

Traim intr-o lume mult prea dura. Care nu gandeste atunci cand fura. Un vis inocent ;o3 Dintr-o inima pura ♥

»Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi,
dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi. ♥ .

Si ochii nostri spun ceea ce gura nu are curaj sa spuna ;x

Viata nu ne invata sa fim puternici,ea ne obliga! happy

Stii cum zic: amintirile raman acolo... Sufletul plange cand inima ramane solo love struck

→ Momentele frumoase nu le simţi atunci când le trăieşti,dar le regreţi atunci când ţi le aminteşti.

In momentele importante ale vietii realizezi cine tine cu adevarat la tine..." happy

; ~ cine te iubeste cu adevarat ... te accepta asa cum esti !stie ca nu esti perfecta , dar simte bunatatea si sinceritatea ta ♥

Zâmbetul ei de copil nu se răzbună. Te face să te simţi cel mai puternic când o ţii de mână. batting eyelashes

Hrăneşte-mi visele , că eu ţi le creez,ţi le-mplinesc dacă alegi să mă pastrezi...

❤ Cateodata doar un simplu zambet aduce fericirea. ☻ Asa ca zambeste! happy

Zambeste chiar de doare!Zambeste Zambetu'i mai tare!big grin .Nu plange totul are scapararewinking.Gaseste cheia la orice incuietoare!happy

Sa fim sinceri!k si tie iti place!daca nu ti.ar place...ai lasa.o in pace!

»Deși cresc... uneori îmi dau seama că în mine se află tot un suflet de copil pe care nimeni nu mi-l poate lua. ♥

Sunt femeie Nu regret Viata nu`i perfecta Dar e viata mea Si o pretuiesc.` happy

`De ce Dumnezeu a creat barbatul inaintea femeii?``Intotdeauna faci o schita inainte de o opera desavarsita` thumbs up

Fiecare poveste are un sfarsit fericit.iar daca nu este fericit...inseamna ca nu s`a sfarsit ! ♥

→ Vrea doar sa iti arate cat de mult te iubeste =p~ Sa fii zi de zi langa ea ! .asta isi doreste :*

Poate chiar stii ce zic thinking Sau poate o iei in gluma happy . Da' sunt legata de tine, exact ca un creion de guma blushing

Uită.te în ochii mei. Zâmbeşte puţin ! Fă-mă să nu regret, că eşti băiatu' la care ţin blushing !

Şi-acum îmi spui ; "Ce se-ntamplă, micuţo ,cu noi ? Plini de iubire cândva, acum atât de goi oh go on"

Nu vreau explicaţii ! Că mi se par cele mai penibile conversaţii oh go on.

Am să fac rău, de dragul de a nu face bine, ştiind că dacă fac lucruri rele, o să mă simt bine!

Nu e în toate minţile,e doar în mintea taa ♥

Mă tot calci pe nervi , zi şi noapte , întruna, în ultimul hal . Dar sunt topit după tine complet paradoxal .

♥ Ia-mă de mână şi hai . Să fugim în colţul nostru de rai .

‎- Unele peroane sunt atat de false incat , daca te uiti pe spatele gatului lor , scrie : " Made in China " winking !

♥ Şi se-ntreabă " Fata asta zâmbeşte aşa mereu ? " . Iar ea-i răspunde " Întotdeauna , nu mereu ! "

♥ Deja eşti la vârsta în care nu mai auzi şi nu mai vezi. Iubeşti, ţi-e greu să tolerezi.

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !

Am renuntat la mine pentru noi . acum viata mea e pe locul 2 . happy

Si e firesc. Am invatat sa plang inainte sa-nvat sa zambesc.

Decat nimic , mai bine plina de vise ca speranta n`a murit love struck !

• Peste Orice suparare as da , as rade in fata ta sa nu simti durerea mea winking

●Tai-o, pleaca , cara-te, dispari , zbori, sterge-o , calc-o, evapora-te, mori , da-ti foc, fa-te scrum .

• Ma gandesc fOarte seriOs sa plec . Dar sunt persOane care O sa imi lipseasca . •

E doar o fatã, n-are nimic special . Are zile în care aratã ca naiba si zile în care aratã extraordinar ! love struck

•Toţi promitem să uităm,dar efectiv nu o facem! ;x

Iti amintesti cand ne certam , te enervai .Dar a 2 a zi ma iertai . ♥ love struck

Prietenii din copilarie, raman mereu prieteni! love struck

Şi spuneai :"Dă vina toată pe mine pentru tot , o s-o iau pe toată.

Să fii tu fericită , să nu te simţi vinovată!"

Ai minţi , gagica te prinde. Ştie tot , asta te surprinde smug .

Mi-e dor , mi-e dor de privirea ta. Mi-e dor , mi-e tare dor de ea...

Închid ochii şi oftez , şi văd cum te-mbrăţişez

Mi-a spus că va suna , dar totuși n-a sunat. Am încercat să sun eu dar suna ocupat!

El: Care e visul tău?
Ea: Să mă sărute cineva sub ploaie ♥. Al tău?
El: Să înceapă ploaia ♥.

Ea: Ştii unde aş vrea să fiu pentru totdeauna?
El: Nu! Unde ?
Ea: În inima ta ♥.

Înainte fetele găteau ca mama. Acum beau ca tata smug ♥ .

#Şi le spune tuturor că-s o târfă. De ce? Pentru că nu m-a putut face femeia lui!

De ce tot taci şi te prefaci? Nu recunoşti că tu mă placi! Nu are rost să te fereşti , sau ţi-e teamă să iubeşti ♥?

♥ Am trecut împreună printre multe nopţi pierdute. Chiar dacă între noi s-au băgat mulţi si multe.

‎#Ce bună-i puştoaica deşi are 14 ani , face mare scandal pe-aici printre golani

#Îmi aduc aminte de vara ce-a trecut , cu prietenii mei seară de seară-am petrecut. Nu în cluburi sus pe cuburi , şi pe bănci de pe la blocuri. Mâncam seminţe şi-ascultam muzica tare , şi ne rugau vecinii să le dăm ascultare. Să nu mai ţipăm şi să stăm cuminţi , dar noi tot mai tare zbieram , prietene , te simţi?

El: Vrei să te măriţi cu mine?
Ea: Ai apartament?
El: Nu
Ea: Ai BMW?
El: Nu
Ea: Salariu ai?
El: Nu am salariu dar.
Ea: Niciun dar! Cum pot să mă mărit cu tine când nu ai nimic din ce îmi doresc?
El pleacă bolborosind: Am o vilă la munte , una la mare , una în Caraibe şi ea îşi doreşte un apartament? Am Porche , Ferrari şi Mercedes. E nebună , de ce să mai cumpăr şi un BMW? Şi de unde salariu dacă eu sunt bancher?

#Pare inocentă da' privirea-i una periculoasă. Te face să uiţi că te-aşteaptă alta acasă.

‎#E brunetă de'aia gen , nebună , perversă , focoasă. Să nu cumva s-o laşi că-ţi dă foc la casă!

Mi-aduc aminte când te-am cunoscut. Erai frumos , ce mult mi-ai plăcut! A fost iubire la primul' sărut. Eu te iubesc cum n-am crezut.

Dragoste şi interes , pe-amândouă le-am ales. Mă iubeşti? Nu poţi plăti? Nici eu nu te pot iubi!

Pe ea o ai adânc înfiptă-n inimă , şi tot pentru ea ai face crimă! ♥

Băieţii trebuie ţinuţi în puf.
Puff o palmă , PUFF un pumn!

El: Vrei să te căsătoreşti cu mine?
Ea: Da! Dar nu ştiu să gătesc , să calc , să spăl
El: Vreau să fii soţia mea , nu servitoarea mea ♥.

N-ai sa auzi din gura mea:"Te iubesc. Te ador." Iti voi oferi in schimb doar cuvinte ce dor.

Vezi`;-? . lumea` e` a` mea`;"> , nu c0nteaza`[-x cati` 0` vor`;-j !

In` fiecare` zi` alta` p0za` ;;] , in` fiecare` zi` alt` zambet` , in` fiecare` zi` alta` privire`;> , dar` int0deauna` acelasi` copil` ! ;o3

Chiar` daca` ne` mai` certam` e` ceva` n0rmal`x_x ,dar` nu`i firesc` sa` te` superi` din` ceva` banal`[-x . ;x !

Si`;> . El`;x mereu` 0 s`0 iubeasca` chiar` daca` Ea`;xx atunci` i`a gresit` ;-"

Lasa-i pe` ei` sa` creada` ce` vor`;-j !

Era` în` z0ri` când` în` braţe` ti-am sărit` zâmbind`;xx !

Nu` p0ti`, iei` f0c`, de` tot`, Nu` pot` sa `ma` abţin`, del0c` Nu` s 0rb,` tu `esti` bună` de `tot` =pe~ !

Si` tot` ce` mai` p0ti` face`;;] este`;> . s`0 privesti` !

succes :* ! Funditaa ? puppy dog eyes love struck

| Funner a răspuns (pentru PurrSoundOfLOVE):

Http://moldfun.net/statusuri-noi apesi pe "vezi postul" si gasesti selectii foarte mari de statusuri exclusive si noi

| Blondayubeste a răspuns:

E azi nu ma mai cauta, Nu mai vreau sa stiu prin ce am trecut candva Amintirea ta ma face sa regret! Pe alta iubeai, Eu te strangeam la pïept

Ar trebuii sa stii ca in spatele unei atitudini aparent dure si vulgare se ascunde un suflet calcat in picioare!

Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput

Am pus suflet in cateva momente De azi spun STOP Sentimente Deci din nou cum am fSt fata buna n-are rost

Zambesc. Imi aprind Tigarea.Te privesc. Spun ca pLec, u`mi zici " Te iubesc ".Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri.Chiar daca ne impacam N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

Nu mai cred in el. Imi spune ca ma vrea inapoi, plange dupa mine, plange dupa noi doi. nu-l cred, dar totusi eu l`am intrebat : plangeai cand mai inselat?

Lacrima ce uda fata nu se mai arata,
Vrei sa stii de ce? E sfasiata
Zace impuscata, e patata de durere,
Alungata de tarie si lipsa de putere

A mai trecut o zi, o saptamana, o luna
Ne intalnim, nu vorbim, nu ne spunem nici "buna"

0 mintseai, ii spuneai vorbe dulci, ea te ierta, ai crezut ca va merge la infinit, dar paharuu` se umplea

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

oricum fara ea numai ai nici un atu, hai sun'o tu, spune i ca ti e gol sufletu...ca atunci cand a plecat.a luat totul cu ea.si era normal sa te gandesti la ea cand erai cu altcineva

Trec zile si nopti, durerea ramane aici
E greu sa ma gandesc ca astazi suntem doar amici

Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat

Daca le dai prea multa atentie esti o zdrean*a. Ia atitudine, fetito, si scuipa-i in fata

Vorbele n-au valoare.Stiu ca indiferenta doare.Nu te ascult,n-am nevoie de povesti,plec, iti intorc spatele si te las sa vorbesti

M-ai pierdut si nu mi-ai dat de ales.A venit altul acum, mult mai bun BINENTELES.Cu fata asta vrei tu sa te iubesc? Asta e singurul lucru la care ma gandesc

In suflet cu mine, de mana cu ea.Ai curaj sa-mi spui ca nu-ti plange inima

Nu incerca sa minti cum ca ea e doar o oarecare, Cand ei stiu ca amintirea ei inca te doare.

Nu faci nimic.Ai impresia ca eu stau sa te astept.Dar de fapt eu ma indepartez incet.Te uiti atent, ma privesti cu regret, asupra mea nu vei mai avea nici un efect?

Si realizez ca pot.Sa uit tot.Ca si cum n`ar fi existat deloc...Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum. poate am pierdut ce aveam.pentru altceva mai bun

Eu iti spun tu nu intelegi[] Tu vrei sa ramai Eu vreau sa pleci[] Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat?! Ai fost doar un capriciu.Si ti-am demonstrat [] Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece!

E destul cat am avut rabdare, Nu-ti permit eu tie sa-mi calci viata-n picioare, Ai pierdut tot ce-ai avut candva.Nu regret, ca n-am ce regreta.

Nu trece minut fara sa zambesc.Chiar credeai ca o sa te opresc? Nu ai vrut sa fi langa mine, Foarte bine!

Acum regreti si tu si eu insa eu mai putin, caci acum un alt baiat pe drum de mana tin.El m-a facut sa uit.sa sper,sa cred in vise,Ceea ce tu mi-ai interzis mi-a deschis porti inchise.

Poate c-am gresit, poate c-ai gresit, Dar nimeni nu a stiut ce am simtit cand ne-am despartit

Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine

Dar roata s-a intors cum se intoarce mereu acum pentru mine e simplu; pentru tine e mai greu!

| XxImperfectEmoXx a răspuns:

Hai gata , ajunge , iti dau voie sa taci . Nu plange , nu se merita stiu ca te prefaci. :

Ma simt ametita , inchid ochii si respir , si dintr-o data ma trezesc plina de-amintiri `

Crezi ca te iubeste ? ` Nuh` . Crezi ca te vrea pe tiine . ? Are o printesa ca mine . Ti-a zis ca te vrea ? Mintsea` Vrei un sfat ? Nu mai comenta`

Fii constient ca daca plec,plec defintiv. Stii cum sunt.Stii ca n-am nevoie de un motiv solid

Nu faci nimic. Ai impresia ca eu stau sa te astept. Dar de fapt eu ma indepartez incet.Te uiti atent . ma privesti cu regret. asupra mea nu vei mai avea nici un efect!

Esti jalnic si o sti prea bine!Nu ma ura ca sunt mai desteapta ca tine!:-“ Urate`ti prietenul ca intoarce capul dupa mine,chiar si cand e cu tine!:

Sa nu plangi daca il vezi cu alta pe strada.Ce dreacu ,fata.Tu esti cea mai important.a

Are o aura ce te`atrage Stie ca o placi de`aia nu te lasa in pace E atat de tacuta . Misterul iti provoaca o privire pierduta

Le tine pe restul` la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.:-

Nu face dintr`o persoana totul . Pentru ca atunci cand va pleca, vei realiza ca nu mai ai nimic.

Crezi ca Totu` iti Apartine. Potzi sa Ai Orice. Insa Nu Si` Pe MiNE

M`ai pierdut.Nici nu mi-ai dat de`ales!Dar`a venit altul.Mult`mai bun`Bineinteles

sta cu tine si se gandeste la mine...se uita la tine dar ma vede pe mine...te saruta pe tine si ma simte pe mine ,inchide ochi alaturi de tine dar tzeapaaa ma viseaza pe mineeeeee

Nu mai sunt copilul cu slabiciuni de alta data . Acum sunt slabiciunea altora cu caracter de piatra

–>Cu tacerea mea te’am chinuit . Nu te sunn nu fakk nimic :X meRitssi sa fii Pedepsiitt.:X La ktt de mult miai gresit

Te uiti ca fraieru`in trecut . Si-ti dai seama ce-ai pierdut . Ma vezi ca zambesc frumos . Si-ti dai seama ca ai fost cel mai mare prost

degeaba spui ca ma iubesti cand azi vi si maine pleci ... tu cu alta te intalnesti ...si pe mine kipurile "ma iubesti

Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"; asta daca nu o faci deja. Niciodata n-ai sa poti uita. Degeaba incerci, degeaba te minti; Inima ta este inca a mea!

Nu ma atinge,nu plange,si stii ceva?Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea…

Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine…O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea…Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea

"Imi place vrajeala ta,dar sa nu intelegi gresit!Daca ti’am zambit nu inseamna ca m’ai prostit!;

? Cu indiferenta ta` M`ai facut mai tare` Acum nu`ti convine` Dar incet, incet` Calc pe urmele tale` Si abia acum vezi si tu` K indiferenta doare ! ?

AcUm DuTe!Fa Ce VrEi !Dar Sa Nu MaI Ai TPU Sa PrIvEsTi In OcHiI MeI.:

Dureaza doar cateva secunde sa deschizi rani profunde in inima celor pe care ii iubesti.dar dureaza mai mult pentru a le inchide!

daca vrei sa fi fericit o clipa, razbuna-te. daca vrei sa fi fericit o viata, iarta.
Origoliul meu e mare! N’ai decat s’o’ncerci cu mine.Daca pleci sti bine.Nu ma mai intorc la tïne!

Cand zic gata,pai chiar e gata! N’o sa sterg tot ca sa’ti iert fapta! Sunt solutii.Exista mereu alta.Imi pare rau doua zile Dupa care gata! Uit trecut! Uit timp pierdut! Uit sentimente! Uit tot! Da’ nu uit de antecedente.Trec peste orice momente!

Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

Imi place cum zambesti.Imi place cum iubesti.perfect! Imi place cand gresesti. Ca-mi place cum ma faci sa te iert.

Sper sa iti fie dor de mine cand ma asculti Cand te gandesti la noi sa nu poti sa ma uiti Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea Stiu ca o sa-ti gasesti pe altcineva.

"Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece!"

O femeie ofera sex pentru a primi iubire. Un barbat ofera iubire pentru a primi sex.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic. iar daca am pierdut ceva inseamna ca nu`mi trebuia

Urasc cand trebuie sa raspund : " NIMIC ! " , cand de fapt as vrea sa spun atatea .

O despartire e precum o oglinda sparta` . Mai bine o lasi asa,decat sa te ranesti incercand s-o repair

Noaptea trecuta o lacrima mi s-a prelins pe obraz; am intrebat-o : " De ce ai aparut? Mi-a raspuns : "Este cineva atat de special acolo, in ochii tai, asa incat nu mai era loc si pentru mine

Si cu toate ca am pus punct spunand ca s-a terminat sufletul va spune'n gand: "n'am uitat"

Cand toti se asteapta sa`mi dau cu parerea...Eu raman in tacerea mea.si le admir neplacerea.Ei raman surprinsi eu sunt o fire vorbareata dar mai am si eu astfel de momente in viata... Curiozitatea ii trage in jos.pacat ca eu nu simt acel miros

Ce usor e sa-i faci pe oameni sa creada o minciuna si ce greu e sa le-o scoti din cap !

Pentru El esti doar o simpla fata , Mai mult de atat n`ai fost niciodata.`!`El la tine nu tine ,De atatea ori te-a facut sa te simti un nimeni [;

Vreau un baiat al carui zambet sa ma topeasca, un baiat care sa ma stranga tare in brate, un baiat care sa se uite in ochii mei fara a`mi spune nimic iar eu sa inteleg totul

Dintr-o data te-ai schimbat.Mi-ai dat de gandit, ceva s-a intamplat.Nu stiu daca-i vina mea.Ca te-ai plictisit sau iubesti pe altcineva?!

"♥La prea multe sentimente nu pun botu,instinctul meu pervers ma face sa vad de la sine totul nu sunt marioneta ta imi voi atinge scopul.,,multi ma copiaza ,putini ma egaleaza♥"

Esti printesa, dar viata nu iti e regala. El te minte, te inseala duce o viata ilegala. Vorbeste prost la lume.Tu-l suporti cand face anumite glume. Nu-s bune, prietenele tale nu-s nebune. Cand zic ca el uneori nu spune pe nume.

Vorbe Spuse`n Vant.Cuvinte Irosite.Au Fost Doar Abureli.Dar Le Voi Tine Minte.

Iubeam totu la el.Imi placea cum zambea,cum mergea .Imi placea sa ma uit la el cum fuma,ii iubeam stilul,cum se imbraca .

Iar el mereu va spune` . Tu m`ai inselat . Iar eu` voi raspunde . Tu m`ai provocat` !

O minciuna spusa destul de des devine adevar

In continuare crezi ca tot iti apartine.Poti sa ai orice, insa clar nu si pe mine !

O fata speciala nu o intalnesti la orice pas.Cand nu mai ai sperante ea te scoate din impas !

Baieti ca tine gasesc peste tot.Poti sa pleci ma doare-n cont...hai pa ramai cu bine , vezi ca intreaba curvele de tine.dintre toate pustoaicele eu ti-am mancat zilele :X

Te tin la distanta , ma prefac ca nu-ti dau importanta stiu situatia-i complicata sunt o fta rasfatata :X

Continua sa faci pe proasta, ca o faci bine !Chiar daca-l ai langa tine , ramai cu resturi de la mine !

Nu sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita.Hai sa facem o incercare sa vedem care pe care :X

Va veni timpul sa vorbim din nou , eu o sa ard de multe tie o sa-ti para rau !

Ma urasti dar tiila mine , am respingi da mori dupa mine :X

Cu toate faptele eu voi fi singura care nu o sa-ti intoarca spatele

Mai stii ?Iti placea sa ma vezi rzand.Eu cu tot cu zambetul am ramas , tu tot cu mine-n gand !

40. M`am saturat!Lui nu`i pasa…acum nici mie…El si-a batut joc…acum si eu…si cu toate astea…Inka il iubesc…mai mult pe zi ce trece…pleak… Lasam`n pace…nu ma mai face sa sufar…
41. Am fost proasta. si-am gresit. Acum ma pis pe toti prietenii care m`au folosit!
42. Te iubesc…! Cat?Cat vrei tu! Cand?Cand vreau eu!
43. "Chiar daca acum spui ca’ti pare rau,imi pare rau si mie dar stii,desi focul nu s’a stins usor devii,ceva din trecut,care a trecut,gata stiu te’am pierdut"
44.N`am , nu vreau , nu stiu , nu`mi pasa ! \
45.se iartaa…dar nu se uitaa lucrurile care doOr
46.haii sa mintsiim k totuu`ii perfect
47.oaMenI p` care` crEdEai k`i cUnOstI akUm sunt sTrainI . vIse la care` sPerai akUm sunt dUar amIntiri."
48"A UITA nu inseamna ca nu mi amiNtesc…iNseamna ca imi amiNtesc fara sa sufar."
49 "Ai momeNte iN care te simti "proasta" pentru ca ai avut iNcredere iN ciNeva atat de nepasator."
50.Cine stie daca’si mai amiNteste de mine. CiNe stie daca isi mai amiNteste de NOI. poate se gandeste la mine. poate la alta. poate iNca mai traieste pentru Noi,?!"
51.""E aiurea .`sa te minti.`sa crezi ca poti. .peste noapte frate.`sa simti aceleasi sentimente.`frumoase pentru ea.`k pe acelea pe care le simteai cu fosta~""
52.De cE ii iubIm pE ceI carE ne ranEsC?sI ii ranim pE ceI carE ne iubEsC ?De cE ii aDoram pE ceI carE nE iGnOra ?sI ii iGnOram pE ceI carE nE aDora ?
53.Cand iti va fi rau…sa iti aduci aminte de gandurile mele pentrutine…sa iti aduci aminte k ti-am vrut doar bine…
54." Nu conteaza cat ma iubesti… atat timp cat te prefaci… "
55. "uneori,ma intreb: "unde esti?ce faci?cu kin t intalnesty?" cu ce cuvinte as putea mai ujor sa`ty spun k me door…."
55"Aude ce vrea`. intelege numai ce`i convine`.oftica`te ca nu o doare de tine."
56""Ce poti sa faci cand visele pier`?Ce poti sa zici cand nu mai ai cer`?Ce poti sa faci cand dragoste-i scrum`?Incerci sa te gandesti la un alt drum`?!…"
57. Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.
60."Aude ce vrea`. intelege numai ce`i convine`.oftica`te ca nu o doare de tine."
61.Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, k tine`. |"""
62.Poate ca intotdeauna am fost prea buna` … Dar acum imi permit sa te *** direct in guraaa`
63. "Poate am stat deoparte,poate,cand ai fii vrut sa-ti fiu aproape…Si poate acum pe strada in loc de "Buna" sa`mi spuna: "Poate acum te-as fii tinut din nou de mana"…""
64.Mai sec ca orice vin e ca poate acum te tin de mana, si peste un an sau mai putin ne trezim ca nu mai stim de fapt cum sa ne ocolim… !
65. "[am inteles ca nu-i usor sa pierzi Ce ai fi vrut sa fïe pentru totdeauna.]
66."Mai pot sChimba ceva? Sau deja s`a terminat?Puteam fi feriCita da` 0rg0liu` nu m`a lasat"
67. Durerea te-a maturizat,te-a pus pe gânduri. Te-a învatat sa citesti printre zâmbete si rânduri. Stergi o lacrima dar nu poti sa stergi amintiri.":"
68. "Poti sa o iei cum vrei Tu.Nu mai conteaza Baiatul isi vede de drum si fata inca viseaza"
69. "E doar ceva de moment.Ceva ce te Face dependent !"
71. "As da tot ca zâmbetul de pe buze sa nu îti dispara"
72. esti jalnica si o stii prea binee…nuh ma urâ ca sunt my bunaa ca tinee,uraste-ma k prietenul tau intoarce capu’ dupa mine si atunci cand e cu tyneee….

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea…. dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa.

| Nyco_4542 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html intra pe site'ul asta o sa gasesti multe statusuri frumoase

| puisor98 a răspuns:

Peste douăzeci de ani vei fi dezamăgit din cauza lucrurilor pe care nu le-ai făcut, nu din cauza celor pe care le-ai făcut.

Și dacă frumusețea vine din interior, de ce prima dată te uiți la felul în care arată?

Prin câte am trecut am învăţat că puţine persoane te iubesc cu adevărat.

Şi toate visele se fac bucăţi când ai multiple personalităţi,când nu mai ştii deloc de capul tău, când nu distingi binele de rău.

Zici că nu e nimic important, dar dacă nu ar fi, nu te-ai mai gândi la EL.

Nu te urăsc pentru că ai plecat. Te urăsc pentru că ai plecat şi ai spus că nu vei face asta niciodată.

Nu contează că eşti femeie sau bărbat, la fel de rău doare cănd eşti inşelat

Ce rost are să mă țin eu de promisiuni dacă ceilalți uită de ale lor?

Atunci când mă dor gesturile tale,eu te fac să te doară atitudinea mea.

Şi dacă o mai iubeşti spune-i, caut-o. Acum sau niciodata!

Să-ţi investeşti încrederea fără s-aştepţi dobândă, fără să stai la pândă că-i poţi pierde într-o secundă.

Acum e singură, nu ştie încotro se îndreaptă, dar ştie sigur că viaţa asta nu-i dreaptă.

Te aruncă în braţele altuia că e ocupat, şi apoi te face tarfa că l-ai înşelat!

Ştiu că totul e bine, da se poate şi mai bine, o să lupt mereu pentru tot ce îmi aparţine

Aruncă şi tu puţin pământ când o fi să mor şi prefă-te măcar că o să-ţi fie dor.

si sunt mai multe. daca mai vrei spune-mi... sper ca te-am ajutat big grin

| Katherina6 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sati folosesti imaginatia si sa-ti faci propriile sts...sunt cele mai originale iar dca stai sa te gandesti putin nu e greu deloc... daca nu poate te pot ajuta cu siteu asta http://statusuripentruvoi.blogspot.com/

| B3B3LuShA_8010 a răspuns:

Buna! intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 si vei gasi statusuri frumoase( p.s: parerea mea;)

| papushicata a răspuns:

• Imii` cereaii` false` scuze` aveaii` priviri` confuzee` citeamm` minciunii` pe buze` acum` incep` sa a`ma` amuze` nu aii` fost` ca` oricaree` altu` ai fost` ca` si` celalalt`!~

| papushicata a răspuns:

Iti ` spun ` a mia ` Oaraa ` :-x fiecare ` zii :-x cu tine ` estee ` extraOrdinara love struckxx!

| papushicata a răspuns:

Sa` ai` grija` cum` t' porti` cu mine` daca` mai vrei` s` tin la tine`!~ K sunt prea dulcee` cum m` port cu tine` n`am `aere` ca sh tine`!

| papushicata a răspuns:

Heii`, strange`ma'n brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`!~.

| papushicata a răspuns:

0 sa`mi intelegi` problemele` la `timpul` potrivit!` ~

| papushicata a răspuns:

Imi` pare rauu`, dar n`am pret`! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult` decat atat!` Crezi ca sunt` un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti `departe d premiuu`! ~

| Lariix3 a răspuns:

Te iubeşte chiar dacă nu-ţi zâmbeşte ♥.
Chiar dacă sunt mică, vă fac pe toţi într.o clipă happy.
Vrei să fii ca mine, dar puţine şanse sunt posibile big grin.
Oriunde, oricum ţi.o dau în bot. Doar pentru simplul fapt că pot. Ştie că ai face orice să o ai, dar ea îţi zâmbeşte frumos şi îţi zice: tai-tai :p.
Îi ignorăm pe cei care ne adoră. Îi adorăm pe cei care ne ignoră. Îi rănim pe cei ce ne iubesc. Şi din păcate îi iubim pe cei care ne rănesc ♥.
Mai demult fetele găteau ca mama, acum beau ca tata devil.
Vezi, că întreabă curvele de tine happy.
Te iubesc, cât? Cât vrei tu :*. Când? Când vreau eu devil.
Bitch, your vagina has used more than google happy.
I can't remember the last time, that i said goodbye, or that i even tried, im becoming afraid, it's already to late, im on my knees, please help me, stay alive ♥.
Sper că te-am ajutat happy.
Fundă? puppy dog eyes.

| iulia_7149 a răspuns:

happyhappyhappyhappylaughing))))))))))))))))))happyhappy

| Annylov a răspuns:

Pai multe statusuri sunt tu spune de care vrei in limba rusa engleza, dragoste, prietenie, viata, iubire...

| 425200 a răspuns:

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti! ❤

| dragutza9 a răspuns:

Viata nu inseamna sa supravietuiesti unei furtuni... Ci sa stii sa dansezi in ploaie...

| a răspuns:

Stiu ca sunt multe, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate!

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

9. Vrei atentie? Fa-te semn de circulatie.

10.O data cu magia. dispare si misterul!

11.Traiesc o poveste si visul e culoare!

12.Educata de destin, simt multe si arat putin!

13.Relax domnisoara, nu esti decat o tarf* ordinara!

14.Degeaba ma privesti confuz acum! Oricum raul e deja facut!

15.Am o vorba de la tata:''Intro zi se-nvarte roata''!

16.Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara! Pentru tine e doar o poveste de seara.

17.Am intrebat multe.Insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte!

18.Cand am avut toate raspunsurile, intrebarile s-au schimbat!

19.Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, primiv inainte si ironic le zambim!

20.Sa-ncepem cu inceputul:'De azi promit sa uit trecutul!

21.Hai Bye`Bye! Ramai cu bine.Vezi ca-ntreaba c*rvele de tine!

22.Profita de fiecare clipa.Ca in fiecare paradis exista cate o ispita.

23.Beau bere..Sa-l fac sprits pe Jack Daniel's.

24.Sentimentele sunt cea mai dura arma!

25.Pastreaza copia, dar nu uita originalul!

26.Ai curaj sau doar tupeu ca sa intrii in jocul meu!

27.Acum zi, ce faci? Vii mai aproape sau te retragi?

28. Facem tot ce simtim si nu ne oprim. Tarim viata din plin!

29.Inainte iubeam sa te ador.Acum iubesc sa te omor!

30.Il iubesc.dar prostul nu-si da` seama!

31.Te gandesti, aberezi, trezeste-te..Prea frumos visezi!

32.Nu-mi place sa-mi spui [PA]! Nu uita..asta e replica mea!

33.Inselatul nu e o greseala, ci o alegere!

34. Vrei lectii de viata? Astea nu se gasesc la piata!

35.Neaga tot, nu vrea sa recunoasca.Ca m-a inselat cu prima curva proasta!

36.Imi place sa trag marijuana pana ma cred zeu!

37.Stapaneste-ti ura si foloseste-ti gura doar atunci cand sugi ****!

38. Daca le dai prea multa atentie esti o zdreanta!

39.Ia atitudine fetito si scuipa-i in fata!

40.Nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****!

41. Poti sa ma urasti, nu te condamn! Dar cand suntem fata-n fata tot tu-mi esti fan!

42. Daca tu esti ingerul, atunci port eu coarnele.Ma-ntorc unde demonii m-asteapta cu goarnele!

43.Ba! Ti-am mai zis ''Du-te dracu''Daca imi rupi inima iti rup capul!

44.Te mai bag o data-n mama ta.Te pup.Si am plecat!

45.Don't cry! Say ''*** you!'' and smile.

46.Cand am spus STOP, stop sa fie!

47.Omul intelept nu spune ce gandeste!

48.Baietii mari nu plang, ei doar mimeaza totul!

49.Pentru ca eleganta impune respect!

50.Crezi ca ma impresionezi atunci cand aberezi?

51.Inca o lovitura.Dar e una sub centura!

52.Pana si regina ghetii te trateaza ca pe o c*rva!

53.Roz cu picatele verzi vrei za vezi de te i-ei in gura cu mine!

54.Cu aripi frante poti doar sa-nveti cum sa cobori!

55.Auzi Miss? Cate nopti ai prestat ca sa ajungi ce esti azi?

56.Nu toate blondele sunt proaste.Dar tu intreci orice masura!

57.Nu gasesc un sinonim sa te reprezinte!

58.Mi-am irosit 2 minute din viata sa te aud cum te lauzi.Narcisisto!

59.Imi spui ca sunt un inger si ca ingerii nu plang!

60.Arati ca un pom de Craciun! Paiete, bijuterii si tone de machiaj!

61. Vocea ta gingasa nu ma sperie!

62.Nu-ncerca sa respiri aerul cuvenit mie!

63.La vrajeala ta nici gradinita nu o combini.

64.Mai sunt si golani care se indragostesc!

65.Degeama ai capul mare dar creierul gol!

66.Esti frumos sa moara mama ta! Zici ca esti desenat cu stanga!

67. Poti sa ma consideri sters, guma peste creion!

68.Ce nu ma intereseaza nu ma raneste!

69. Poti sa te duci! Din partea mea, frate, fa-te muci!

70.P*la mea.Usor usor devin dependenta de tine!

71.Visele mele se spala, atunci cand ploua iar afara!

72.Esti mai zdreanta decat presu ma-tii de la intrare!

73.Intro zi am sa ma marit! Dar nu cu tine.

74.Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi!

75.Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura!

76.Ai terminat de vorbitt sau mai trebuie sa dorm?

77.Fa Du-te! Eu nu pun botu! Sunteti prea multe

78.Ai o voce frumoasa.De ce o irosesti vorbind?

79.Ai fata de radio!

80.Te batai pe house nasol.Te prefaci ca bei si porti gentuta.Ba puta..Esti gay?

81.Sa pice Raiul pe Pamant' stig pana-mi crapa capul.Nu ma faceti sa urc eu la voi ba, ca va ia dracu!

82.Paranormal,apar cand par sa dispar!

83.Stai putin..Ma-ta e t*rfa' e pleonasm!

84.Am o boala pe tine, Da-ti-as m*ie fata!

85.Cand viata iti intoarce spatele-F*te.o

86.Esti mai prost ca un ciob de hartie!

87.Tu esti prima...T*rfa infecta!

88.Te oftici si-mi strigi ''m*ie''! Dar stai asa, nu te-am intrebat ce face maica-ta!

89. Vreau sa afle toti, nu sa citeasca in stele! Ma comport exemplar, dupa standardele mele!

90.Ti-o dau la m*ie pentru tot ce spui, pentru tot ce faci, pentru ca ma ataci!

91.Deschide ochii''iti soptesc la ureche! Viata-i t*rfa si tu esti sufletul ei pereche!

92.Caracterul omenesc te lasa des fara cuvinte!

93. Poate chiar stii ce zic, sau poate o iei in gluma!

94.Prieteni falsi ce m-au ajutat ce sunt să fiu, i-am numărat pe un singur deget, pe cel mijlociu.

95.Si noi, astia frumosii, mai avem momente cand suntem deprimati, dar ne uitam in oglinda si ne trece!

96. Tu ca mine numai găsești.
- Eu ca tine nu mai caut!

97.E ziua în care soarele a zâmbit la toţi...de data asta nu s-a mai oprit la colţ!

98.Imaginează-ţi că o dau lipsit de graţie.Na`**** că nu ai atâta imaginaţie

99. Zâmbet stingher, eşti între demon şi înger, între cuget şi rânjet, între tunet şi fulger

100.Nu există perfecţiune,****, nu-ţi pierde timpul încercând să găseşti limitele legii infinitului:*

101.Pentru fiecare gheara de tigru si glont de mare calibru, Degaj energie pozitiva caut starea de echilibru

102.Nu vreau stres, mă caută des♥

103. Cânt pentru ce am avut, şi ţip pentru ce am iubit.

-Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| Alina_Pavel_1995 a răspuns:

Stiu ca sunt multe, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate!

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

9. Vrei atentie? Fa-te semn de circulatie.

10.O data cu magia. dispare si misterul!

11.Traiesc o poveste si visul e culoare!

12.Educata de destin, simt multe si arat putin!

13.Relax domnisoara, nu esti decat o tarf* ordinara!

14.Degeaba ma privesti confuz acum! Oricum raul e deja facut!

15.Am o vorba de la tata:''Intro zi se-nvarte roata''!

16.Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara! Pentru tine e doar o poveste de seara.

17.Am intrebat multe.Insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte!

18.Cand am avut toate raspunsurile, intrebarile s-au schimbat!

19.Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, primiv inainte si ironic le zambim!

20.Sa-ncepem cu inceputul:'De azi promit sa uit trecutul!

21.Hai Bye`Bye! Ramai cu bine.Vezi ca-ntreaba c*rvele de tine!

22.Profita de fiecare clipa.Ca in fiecare paradis exista cate o ispita.

23.Beau bere..Sa-l fac sprits pe Jack Daniel's.

24.Sentimentele sunt cea mai dura arma!

25.Pastreaza copia, dar nu uita originalul!

26.Ai curaj sau doar tupeu ca sa intrii in jocul meu!

27.Acum zi, ce faci? Vii mai aproape sau te retragi?

28. Facem tot ce simtim si nu ne oprim. Tarim viata din plin!

29.Inainte iubeam sa te ador.Acum iubesc sa te omor!

30.Il iubesc.dar prostul nu-si da` seama!

31.Te gandesti, aberezi, trezeste-te..Prea frumos visezi!

32.Nu-mi place sa-mi spui [PA]! Nu uita..asta e replica mea!

33.Inselatul nu e o greseala, ci o alegere!

34. Vrei lectii de viata? Astea nu se gasesc la piata!

35.Neaga tot, nu vrea sa recunoasca.Ca m-a inselat cu prima curva proasta!

36.Imi place sa trag marijuana pana ma cred zeu!

37.Stapaneste-ti ura si foloseste-ti gura doar atunci cand sugi ****!

38. Daca le dai prea multa atentie esti o zdreanta!

39.Ia atitudine fetito si scuipa-i in fata!

40.Nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****!

41. Poti sa ma urasti, nu te condamn! Dar cand suntem fata-n fata tot tu-mi esti fan!

42. Daca tu esti ingerul, atunci port eu coarnele.Ma-ntorc unde demonii m-asteapta cu goarnele!

43.Ba! Ti-am mai zis ''Du-te dracu''Daca imi rupi inima iti rup capul!

44.Te mai bag o data-n mama ta.Te pup.Si am plecat!

45.Don't cry! Say ''*** you!'' and smile.

46.Cand am spus STOP, stop sa fie!

47.Omul intelept nu spune ce gandeste!

48.Baietii mari nu plang, ei doar mimeaza totul!

49.Pentru ca eleganta impune respect!

50.Crezi ca ma impresionezi atunci cand aberezi?

51.Inca o lovitura.Dar e una sub centura!

52.Pana si regina ghetii te trateaza ca pe o c*rva!

53.Roz cu picatele verzi vrei za vezi de te i-ei in gura cu mine!

54.Cu aripi frante poti doar sa-nveti cum sa cobori!

55.Auzi Miss? Cate nopti ai prestat ca sa ajungi ce esti azi?

56.Nu toate blondele sunt proaste.Dar tu intreci orice masura!

57.Nu gasesc un sinonim sa te reprezinte!

58.Mi-am irosit 2 minute din viata sa te aud cum te lauzi.Narcisisto!

59.Imi spui ca sunt un inger si ca ingerii nu plang!

60.Arati ca un pom de Craciun! Paiete, bijuterii si tone de machiaj!

61. Vocea ta gingasa nu ma sperie!

62.Nu-ncerca sa respiri aerul cuvenit mie!

63.La vrajeala ta nici gradinita nu o combini.

64.Mai sunt si golani care se indragostesc!

65.Degeama ai capul mare dar creierul gol!

66.Esti frumos sa moara mama ta! Zici ca esti desenat cu stanga!

67. Poti sa ma consideri sters, guma peste creion!

68.Ce nu ma intereseaza nu ma raneste!

69. Poti sa te duci! Din partea mea, frate, fa-te muci!

70.P*la mea.Usor usor devin dependenta de tine!

71.Visele mele se spala, atunci cand ploua iar afara!

72.Esti mai zdreanta decat presu ma-tii de la intrare!

73.Intro zi am sa ma marit! Dar nu cu tine.

74.Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi!

75.Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura!

76.Ai terminat de vorbitt sau mai trebuie sa dorm?

77.Fa Du-te! Eu nu pun botu! Sunteti prea multe

78.Ai o voce frumoasa.De ce o irosesti vorbind?

79.Ai fata de radio!

80.Te batai pe house nasol.Te prefaci ca bei si porti gentuta.Ba puta..Esti gay?

81.Sa pice Raiul pe Pamant' stig pana-mi crapa capul.Nu ma faceti sa urc eu la voi ba, ca va ia dracu!

82.Paranormal,apar cand par sa dispar!

83.Stai putin..Ma-ta e t*rfa' e pleonasm!

84.Am o boala pe tine, Da-ti-as m*ie fata!

85.Cand viata iti intoarce spatele-F*te.o

86.Esti mai prost ca un ciob de hartie!

87.Tu esti prima...T*rfa infecta!

88.Te oftici si-mi strigi ''m*ie''! Dar stai asa, nu te-am intrebat ce face maica-ta!

89. Vreau sa afle toti, nu sa citeasca in stele! Ma comport exemplar, dupa standardele mele!

90.Ti-o dau la m*ie pentru tot ce spui, pentru tot ce faci, pentru ca ma ataci!

91.Deschide ochii''iti soptesc la ureche! Viata-i t*rfa si tu esti sufletul ei pereche!

92.Caracterul omenesc te lasa des fara cuvinte!

93. Poate chiar stii ce zic, sau poate o iei in gluma!

94.Prieteni falsi ce m-au ajutat ce sunt să fiu, i-am numărat pe un singur deget, pe cel mijlociu.

95.Si noi, astia frumosii, mai avem momente cand suntem deprimati, dar ne uitam in oglinda si ne trece!

96. Tu ca mine numai găsești.
- Eu ca tine nu mai caut!

97.E ziua în care soarele a zâmbit la toţi...de data asta nu s-a mai oprit la colţ!

98.Imaginează-ţi că o dau lipsit de graţie.Na`**** că nu ai atâta imaginaţie

99. Zâmbet stingher, eşti între demon şi înger, între cuget şi rânjet, între tunet şi fulger

100.Nu există perfecţiune,****, nu-ţi pierde timpul încercând să găseşti limitele legii infinitului:*

101.Pentru fiecare gheara de tigru si glont de mare calibru, Degaj energie pozitiva caut starea de echilibru

102.Nu vreau stres, mă caută des♥

103. Cânt pentru ce am avut, şi ţip pentru ce am iubit.

-Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| AndrutzaAndruta a răspuns:

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti! ❤

- Nu te gândi sa ma tragi în jos, doar pentru ca sunt mai sus decât tine!

‎--> Traieste fiecare clipa din viata ta pentru ca doar una avem. ♥

--> Bich, spre deosebire de tine eu nu fac poze de la gat in jos sa-mi arat doar formele

Doar ascult`o, priveste in ochii ei, strange`o in brate si crede in ea

Traim intr-o lume mult prea dura. Care nu gandeste atunci cand fura. Un vis inocent; o3 Dintr-o inima pura ♥

»Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi,
dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi. ♥.

| iiAliccee a răspuns:

•Imi place cum gandeste! Tipul, e dragut! Ehh, dar parca. vrea prea multe! ♥ •

| Aly_Ally_1991 a răspuns:

• ♣ Uneori cand, iubesti pe cineva, el pleaca cu ALTA! • ♣