| Live.Laugh.Love a întrebat:

Stiti coduri pentru Sims 3? Dar nu orice cod [laughing], ci ca sa nu imbatraneasca. Exista coduri la Sims 3 pentru a nu imbatranii sau a face simsii mai tineri/ mai mici? Care? raspunsul cel mai util cu coduri [care sa mearga ] anti-imbatranire pentru Sims 3 are funda!

p. s: am incercat " strech skeleton " si "aging off" dar nu merg! acestea sunt de la Sims 2.
mersi

11 răspunsuri:
| DennK a răspuns:

Hey ai sims 3 te rog sa mi-l dai si mie da-mi un ID de mess pls

| Assassins a răspuns:

În timpul jocului, apasati Control+Shift+C, apoi introduceti urmatoarele coduri pe care le validati cu Enter:
kaching
Adaugi 1. 000 $
motherlode
Adaugi 50. 000 $
fullscreen on/off
Pui jocul pe Full Screen sau în Window

enableLlamas on/off
Trimiti mesajul „Llamas enabled"
jokePlease
Scrii o poanta în consola
quit
Iesi din joc
fps on/off
Afiseaza numarul de frames per second

testingcheatsenabled true
Intri în modul cheat pe un sim cu Shift + Click
shazaam
adaugi 2. 500 puncte de satisfactie Simului activ
[sageata în sus]
Revii la ultimul cheat introdus în sesiunea respectiva de joc
set age [numarul]
Setezi vârsta Simului

set career [cariera/nivel]
Dai Simului selectat o cariera
force visitor
Fortezi un vecin sa apara
make me know everyone
Simul selectat îi cunoaste pe toti ceilalti Sims... Funda oks?

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai la optiuni poti sa opresti imbatranirea sau sa o setezi din 90 de zile sims in 960 cred.
dar in caz ca vrei coduri pentru. a avea bara de nevoi plina mereu, apasa Shift+Ctrl+C si scrie,, testingcheatsenabled true,,(fara semne) si apasa shift si click in acelasi timp pe cutia postala din fata casei si ai acolo optiunea,, Make all happy,, sau ceva de genul si apoi mai apasa shift si click pe cutie si apasa pe,, Make needs static \ dynamic,,

| Recalo_Ionela_1998 a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Daca ai sims 3, poti sa mi-l dai si mie! Iti dau id meu de mess! Si mi-l trimiti acolo...te rog! :*

| coolgirl16 a răspuns:

PAi dai la optopns si la a 3-a sau a 4-a de aia din bara albastra si dai cate zile vrei sa traiasca si cate zile sa... fi adolestent (de exemplu)

| Ana_Francesca_1990 a răspuns (pentru coolgirl16):

Da va mai zic eu coduri pe care nu le stiti si nici nu are cum sa le stiti ca nu apar pe site inainte de toate astea dai codul testingCheatsenabled true
1. unlockoutfits on = te duci si dai pe dulap si ii faci o noua tinuta si te duci la alea care nu is facute din tricou si te duci tot in jos si poti sa te imbraci in pompier etc.
2. familyfunds (numele familiei ) 99999999999999999999999999= si iti face toti bani la noua
3. buydebug = te duci la buy mode si dai short by function si debug si ai chestii cum ar fi fantana de la science

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum faci... din pacate da parola nu o sa gasesti am cautat peste tot, dai "..." in joc cand intrii dupa la Optiuni dupa la Game Optiuni si dai jos la Gameplay si ai ceva de genul sa prelungesti/micsorezi alegerea, in fine si dai la Sim Lifespam da-o la maxim spre dreapta si o sa apara Epic lifespam:960 sim days dai SAVE si gata si cand te vei juca o sa vezi ca zilele lui de a imbatranii sunt scazute, sper ca te-am ajutat HAVE FUN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sims3bebela.blogspot.com

| sassy2000 a răspuns:

Apesi CTRL+SHIFT+C si scrii set age [numar]

| Recalo_Ionela_1998 a răspuns:

Va dau id meu, puteti sa-mi trimiteti si mie sims3, daca vreti, ca nu-l pot downloada.

| MamaG a răspuns:

Ctrl+shift+c si tastezi aging off si nu mai imbatranesti

funda?