| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si ma tot gandesc unde as putea face poze IN CLUJ. Imi puteti da ceva locatii, nu conteaza daca e strada sau restaurant sau ceva de genu, conteaza sa fie fain. Multumesc mult anticipat :*

3 răspunsuri:
| MaryMars a răspuns:

Muzeul Satului(ies poze foarte faine mai ales primavara), Piata Muzeului, Parcul Mare-cazino, Chios; Wonderland-herghelie, Cetatuie, ruine Clujana, etc. Sper ca ti-am fost de folos happy

| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru MaryMars):

Buna, sperr sa vezi mesaju asta laughing
Faza e ca deja e prea fig pentru poze afara, deci daca ai stii niste localuri unde e super inauntru? Am vrea afara in pantaloni si in interior cu fusta\rochie

| MaryMars a răspuns (pentru iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa):

In Viena Caffe-Piata Muzeului, in interior e super dragut, au pereti de caramida.